Mobil Sohbet Siteleri


Mobil sohbet siteleri toplumun 81 ilçesinde yerli ve yabancı ülkelerinin sohbet ve muhabbet yapı taşıdır.Mobil sohbet siteleri,sohbet odalarına giriş yapan userler yani tabiri ile”misafir olan arkadaşlarımız”a 💤Dengeli davranan,düşünce ve duygularını sohbet sitelerinde denetleyen,💤sohbbette dilini övgü sevgi uyum yolunda kullanan,💤empati yapabilen,💤sohbet mobil siteleri insanlarla yargılamadan dost olabilen,💤baskalarının gözlerine sevgi ile bakabilen,💤her insanın mobil sohbet sitelerinde övülecek özelliğini dile getirebilen,💤gönül almayı bilen,💤mobil sohbet sitelerinde,ben-bana-benim-benimki sözcüklerini lügatından çıkartıp,💤”sen”i sık sık sohbet sitelerinde kullanılabilen kişiler💤,toplumun manevi ve sosyal gücünü,💤mutluluk düzeyini mobil sohbet sitelerinde en üst düzeye yukarıya çıkartır.

Nasıl-ki eli bol,vermeyi seven insanlar herkes tarafından taktir edilir,sevilir ve saygı görür.işte mobil sohbet siteleri-de taktire şayen “şaheser”dir.Mobil sohbet siteleri toplumumuzun eksikliğini duyduğu insan modeli,hem eli hem dili cömert insanlar olgusudur.

Örneğin:Mobil sohbet sitelerinde “Merhaba,Selam dostum-kardeşim-arkadaşım-ablam”terimler,”Nasılsın”?Seni gördüm ya,iyi oldum şükür,demektir.”sözleriyle selamlaştığımız kişilerle sohbet mobil sitelerinde mobil ile sohbet odalarında,karşılamak sevdiğimiz ve iyi ilişkiler kurduğumuz kişilerle diyalog kurmamızı sağlar ve irtibat ederiz.

Mobil sohbet sitelerinde değerli okuyucular bu tespitler”uyum yolu”na bir davetiyedir.Mobil sohbet sitelerinde cinsiyet ayrımı yapmadan evimize nasıl/ki misafirlerimiz geliyor,karşılama sadece bir güler-yüz ile mutlu etmeye yetiyorsa bunu da sohbet sitelerinde uygulamak gerek.

Mobil sohbet sitelerinde,karşımızdaki kişinin beklentilerine cevap verebileceğimiz oranda,onun bize ters gelen özelliklerine,hoşgörü sevgi ve anlayış ile bakabildiğimiz ölçüde uyum sağlarız.

Mobil sohbet sitelerinde giriş yapan yerli ve yabancı ülkelerden gelen insanlarla kan bağı olmamıza gerek.Çünkü hepimiz can ve cananız kardeşiz..

Bir önceki yazımız olan İNGİLTERE SEVİYELİ MOBİL SOHBET SİTELERİ 2019 başlıklı makalemizde İngiltere sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 71 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2019

Cevap bırakın