Mobil Sohbet Sevgisi


Mobil sohbet odalarının temelinde sevgi vardır.Çünkü âlem o en “sevgili”yüzü hürmetine yaratılmıştır.Eğer mobil sohbet odalarında sohbet olmazsa,sevgi de olmazdı.Çünkü sevmek eylemi mobil sohbet odalarındaki muhabbetten doğar.

Mobil sohbet odalarında sevgiyle doğan bir muhabbet varsa,bir arpa boyu mesafe gideceğini ilerleyeceğini bilirsin.insan ilişkilerinde de başarılı olmanın temel koşulu mobil sohbet ile mobil sohbet odalarında muhatabına sevgiyle yaklaşmaktır.Yürekte var olan insan sevgisini sohbet odalarındaki pozitif eylemlerle aktarıldığında samimiyet oluşur mobil sohbet odalarında.Ve güven duygusu gelişir.

Böyle olunca da mobil sohbet ile mobil sohbet odalarında çözümlenemeyecek hiç bir problem olamaz.Çünkü sevgi kalplerin anahtarıdır.O halde yaşamımıza mobil sohbet odalarında sevgiye yön vererek ilertelim.Bütün sohbetimiz sevgi temelli olmalıdır.Ve bu mobil sohbet odalarındaki temel doğrultusunda hemen harekete gecmeliyiz.

Herşeyi öğrendiğimiz gibi mobil sohbet odalarındaki sevgiyi de öğrenmemiz gerektiğini bilmeliyiz.Öyleyse mobil sohbet odalarındaki sevgiyi gizlemeyelim.Çocuklarımız sevdiklerimiz yarınlarımıza mobil sohbet ile mobil sohbet odalarını taşımak için hem evlerimizde,hem işlerimizde hemde seyahat ettiğimizde farklı şehirlerde ülkelerde sevgimizle sohbet ve muhabbet ortamı oluşturalım.

Sevgimizi alenileştirerek paylaşalım.Mobil sohbet ile mobil sohbet odalarında paylaştıkça da sevgimizin çoğalacağını bilelim.Sevgi bir ışıktır.Mobil sohbet odalarında tanıştığımız sevdiklerimizi ve çevremizdekileri bu ışıktan yoksun bırakmayalım.Mobil sohbet odalarının bize sunulmuş bir armağan olan hayatımızdaki yerinin kıymetini bilelim ve bir anını bile heba etmeyelim.

En önemlisi de Hz.Muhammed-in (sav) ikaz mahiyetindeki şu hadisi şerifi öğrenip kalplerimizin yeniden dirilişini sağlayalım.”iman etmedikçe cennete giremezsiniz.Birbirinizi de (gerçek-mânâda) sevmedikçe de iman etmiş olamazsınız”Sevgi mobil sohbet ile mobil sohbet odalarında birleştikçe güzeldir.

Bir önceki yazımız olan ÜCRETSİZ MOBİL SEVİYELİ MUHABBET SİTESİ başlıklı makalemizde ÜCRETSİZ MOBİL SEVİYELİ MUHABBET SİTESİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 63 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Şubat 2019

Cevap bırakın