Mobil Sohbet Odaları


Mobil Sohbet odaları yalnızca konuşmak karşılıklı anlamak söyleşmek için değildir.Mobil sohbet odaları,sohbetiyle milletimizin bilgisinin,milletimizin varlığının dayanağıdır.Mobil sohbet odalarının sohbeti bağımsız olmazsa bir ulusun kendisi de bağımsız olmaz,tadına varılmaz. Düşünce eylemi mobil sohbet odalarında hangi dille sürdürülürse onu geliştirir,kavram bakımından mobil sohbet odalarına girenleri zengin olgun kılar.

Öte yandan mobil sohbet ve mobil sohbet odalarında yabancı dil farklı diller düşünce eylemini hızlandırır biz insanlara akışını kolaylaştırır.Mobil sohbet odalarında edilen sohbet işlendikçe daha yumuşak,daha akıcı ve daha kapsamlı olur.Büyük ulusların çoğu mobil sohbetle büyüklüğünü sohbetiyle üretmeyi uygarlık (irc) tarihine ve mobil sohbet odalarına borçludur.Başka dillerle konuşan insanlarımız mobil sohbete girdiği zaman,tanıştığı insanlarla yine aynı düşüncelerle anlaşırlar.

Farklı insanlarımızı mobil sohbet odalarında buluşturuyorsa biz buna bilincimizle düşünme anlama ve karşılıklı yaşama duygusu diyoruz.Sonuçta işaretle bile sohbet edenler varsa biz bunu niye uygulamayalım.Mobil sohbet odaları bir ulusun aynasıdır,bir aynaya baktığımız zaman,orada kendimizin en gerçek yankısını buluruz.

Mobil sohbet odalarında sohbet etmeyi başaran insanlar,bağımsız bir bütünlük kazanmış,yeryüzünün en güçlü en sağlam en uyumlu işlek bağımsız bir teknoloji olduğunu kanıtlamıştır.Mobil sohbet odaları milletimizin düşüncelerini,duygularını,kimliğini,kültürünü ve tarihini kapsayan bir birikimdir.

Dilin kemiği yoktur.Mobil sohbet odalarında tabi ki sohbet ettiğimizde dil kolayca her yana dönebilir.Bu özelliğe sahip olan sohbetimiz her türlü kelimeler de kolayca çıkar;mobil sohbet odalarında mobil sohbetle doğru olmayan biriyle, sohbet ettiğimizde bizim canımız yanar.

Unutmayalım ki:Dilin cismi küçük,cürmü büyüktür.Konuşma organımız olan dilimiz sohbet mobil odalarında,küçük bir konuşma iletişimidir. Küçük olmasına küçüktür ama büyük suçlar onunla işlenir.Kimi zaman mobil sohbet odalarında sohbet ettiğimizde sarf ettiğimiz kötü sözler bizleri hem incitir hemde kırar,paramparça eder.

Bir sağlam bardağı yere atın,paramparça olur değil mi?hadi onu tekrardan eski haline getirelim.Getirilmez değil mi? olmaz.Bu yüzden mobil sohbet sitelerine mobil sohbet ile girdiğimiz mobil sohbet odalarına (Tatlı Ye Tatlı Söyle,Konuş) denilmiştir.Kırıcı,üzücü,incitici konuşmalardan sakınalım.güzel hoşa giden sohbetimizi sevdiklerimizle mobil sohbette buluşturalım.Yerinde ve olgun konuşalım ki sohbet edelim ki,sevdiklerimizi memnun edelim sevelim sayalım.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Teknolojisi başlıklı makalemizde Mobil Sohbet Teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 88 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2019

Cevap bırakın