Mobil Sohbet Odalarında Tatlı Dille Sohbet Etmek


insanlar hayatları boyunca iletişim kurmak için sohbete ihtiyacı vardır.Sohbeti-de bildiğiniz gibi insanlarla etmek zorundadır.Bu iletişimle sohbet edebilmeleri için ortamlarda bulunmak gerekir.Mobil sohbet odalarındaki ortamlar hem ilişkinin kalıcılığına delalet ederken,hemde tanışmaya yarıyor.

Aynı zamanda mobil sohbet odaları en sağlıklı ve en güvenilir sohbet ortamıdır.Şimdi madem-ki sohbet etmek için mobilden insanların buluşmasına yaran bir mobil sohbet odalarının ortamında sohbet edebiliyoruz,bunu iyi kullanmayı da bilmek önemlidir.

Hepiniz biliyorsunuz mobil sohbet odalarında kişilere zorla bir şey yaptırılamaz,ama bir insanı tatlı dil yılanı değilden çıkartır.

Örneğin:Mobil sohbet odalarında sevdiğimiz insanlarla sohbet ediyoruz.Bir arkadaşımızın üslubu”Bunu yapsana,emir kipiyle konuştuğunda,kimse ilgilenir mi?Tabi ki hayır.Ve alaycı sohbette de bu geçerli,herkesin karakteri ve kişiliği farklıdır.Alaycı sohbet kimsenin hoşuna gideceğini düşünmüyorum.işte burada sohbetin ne kadar önemli olduğunu bizlere vurgulamış oluyor.

insanın kalbinden geçecek yol “Sevgi”den geçer.Mobil sohbet odalarında sohbet ettiğimiz kişiyle sevgi bağlarını geliştirmek ve bunu uygulamak gerekir.

Mobil sohbet odalarına geçimsiz,anlaşılmaz insanlar da gelmektedir.Düşünün ki tatlı dil bu kişileri bile yola getirdiğini görmüşüzdür.insanlarla sohbet etmenin en önemli yolu,tatlı sohbettir.Mobil sohbet odalarında,yaptırılamaz denilen kişilere bir çift tatlı söz neleri yaptırır,aşamayacağı hiçbir engel yoktur.

“Rahmetli Barış-Manço`nun dediği gibi,insanın öğrenmesi gereken Tatlı dildir”Mobil sohbet odalarına akıllı cep telefonlarımızla girdiğimiz ZSohbet.net odalarında yapılan sohbetin ne kadar şaheser olduğunu girip gözlerinizle bile şahit olabilirsiniz.Bir ilgi bir sevgi sohbetin sonsuzluk anahtarıdır.”Unutmayalım”…

Bir önceki yazımız olan İNGİLTERE SEVİYELİ MOBİL SOHBET SİTELERİ 2019 başlıklı makalemizde İngiltere sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 87 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2019

Cevap bırakın