Mobil Sohbet Odalarında Muhabbet ve Sabır


Mobil Sohbet odalarında sohbet ederken hem muhabbet ile diyalog kurarız,hemde meşakatli yollarla sabırlı ortama dönüştürürüz.Muhabbet ile sabır olacaksa,sohbet odalarında,mevcut koşullara dayanma,kendini tutma,tahammül,katlanma,dayanma gücü ya da dayanç olarak muhabbete sığdırırız.

Mobil sohbet odalarında,sohbet ve muhabbet ederken,telaşsızlık,ve şiddetsizliğe sabır sahiptir.Mobil sohbet odalarında muhabbet ederken,muhabbet ve sabır alışkanlık,çalışkanlık,gayretlilik,kararlılık,tevekkül,metanet,istikrar,umut,azim,sebat,çaba itaat gibi kavramlarla duygularla buluşturur bizi.Bir şey istemek yapmak,beklemek,de kardeştir.

Tabi muhabbet ederken mobil sohbet odalarında,yapılmaması gereken unsurları yapmamak gerek.

Mesela,beklerken telaş,acizlik,bencillik,tembellik yapmadığımız gibi,acelecilik,yılgınlık,korkaklık,umutsuzluk da muhabbet ile yapmamak için kendimizden ödün vereceğiz.

Çünkü hayatın hesaplayamayacağımız birçok unsuru vardır.Hayatın ufak bir parçası muhabbet ve sohbet parçası olan bedenimizden hayatı yönlendirmek muhabbette mümkündür.

“Bir çay kaşığı ile,kuyu kazdığınızı düşünün.insanın mobil sohbet odalarındaki muhabbet-e olan etkisi de böyledir.istediğini muhabbet ile yapar lakin,istemekle birlikte çalışmak sabretmek,ve umut etmekte gereklidir.

Sohbette sabır en büyük erdemdir.Yavaş yavaş büyüyen ağaçlar en iyi meyveyi verenlerdir.

Muhabbet etmeninde seside vardır.Muhabbet ve sabır etkileşim halinde bir bütündürMuhabbet etmek mobil sohbet odalarında açıklık derecesini ilgilenmeye yürek kabartıp ortaya koymaktır.

Muhabbette birini anlamak sohbet etmek için onun hayatını bilmek gerekir.Sorunlar elbette hayatımızdaki mobil sohbet odalarına yansıyacak ama,empati yaparak sevdiklerimizi de benimseriz işte burada bütün duygularımız devreye girer.Çünkü dilimizle aklımız yolun gerçek sahibidir.

Bir önceki yazımız olan İNGİLTERE SEVİYELİ MOBİL SOHBET SİTELERİ 2019 başlıklı makalemizde İngiltere sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 65 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2019

Cevap bırakın