Mobil Sohbet Odaları


Mobil Sohbet odaları hayatın anlamı üzerine kurulmuştur.Mobil sohbet odaları hayata karşı diri olma,sağ duyulu olma,canlılık demektir.Mobil sohbet odalarına giren herkes,az çok ayrı karakter özellikleri taşır.Bu nedenle kişilerin hayata bakışı da birbirinden farklılık gösterir.

Mobil sohbet odaları senin bakışınla anlam kazanır sohbetin sosyalleşerek alıp gider,akıp giden zamanın boşa geçmez.Mobil sohbet odaları senin bakışlarında gizli.

Mobil Sohbet odalarının hayat tecrübesinin ne olup ne olmadığını içinde bulunan insanlardan daha güzel kim anlatabilir ki?Bu mobil sohbet odalarında görüldüğü gibi her şey bizim bakışımızda,hayatı ve güzellikleri anlamlandırışımızda gizli.Zaman mekan aynı olsa da onlara yüklenen anlam farklı olabilir.

Onun içindir ki mobil sohbet odalarında ne kadar insan varsa o kadarda bakış açısı ve anlayış vardır.Zira herkes hayata kendi penceresinden bakar.Mobil sohbet odalarında bulunan kişilerin ufku ne kadar darsa,o kadar dar,ne kadar genişse o kadar geniş görür mobil sohbet odalarını.Dünyaya gelişimiz bize sorulmadığı gibi,dünyadan gidişimizde bize sorulmayacaktır.

Dünyanın geçici bir yaşam alanı olduğunu bildiğimiz gibi,mobil sohbet odalarının da insanlar alemi için sohbet ve muhabbet bir durak olduğunu da bilmeliyiz.

Mobil sohbet odalarını büyük bir tiyatro sahnesine,insanları da bu tiyatronun oyuncularına benzetebiliriz.Herkes mobil sohbet odalarına gelir,rolünü oynar oyun bitince alkışlarla sahneyi terk eder. Buna bakılırsa mobil sohbet odaları da bir oyun,bizler de bu büyük oyunun aktörleriyiz.

Önemli olan mobil sohbet odalarında rolünü hakkıyla,ve layıkıyla oynamaktır.Yaşadığımız her an imtihandan ibarettir.Kulun imtihan edilmediği zaman dilimi yoktur.Mobil sohbet odalarını renklendirecek,içine heyecan katacak yine mobil sohbet odalarında bulunan kişilerdir.

Bir önceki yazımız olan İSTANBUL SESLİ MOBİL SOHBET SİTESİ başlıklı makalemizde İSTANBUL SESLİ MOBİL SOHBET SİTESİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 79 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Şubat 2019

Cevap bırakın