Mobil Sohbet


Mobil ile mobil sohbet odaları güzel sanatlardan sayılması,çok eskiden beri dünyada (irc)-(mirc) farkıyla ücretsiz internet ağı üzerine mobil sohbet ile bizde benimsenmiştir.

Türkiye Türklüğünün de en çok önemsediği ve benimsediği mobil sohbet odaları dallarından biri sohbet ve muhabbet kardeşliği ile yabancı ülkelerde buluşturarak olmuştur.Mobil sohbet odaları,sohbet ettiğimiz genel ve özel odalarda aynı zamanda bir ilim ve öğretim dalıdır.

Mobil sohbet odaları,mobil Akıllı cep telefonları ile buluştuğunda biz milletçe bir deyişimizle,”Yazmak ölümsüz olabilir ama sesin yaptığı gibi iki insan arasındaki boşluğu kapatan bir köprü kuramaz.Gönül ne kahve ister ne kahvehane,gönül sohbet ister kahve bahane”mobil sohbet bu anlamda kullanılır.

Mobil sohbet odaları duygu düşünce olay imgelerin sohbet ve muhabbet duygularını uyandıracak bir biçimde sohbet aracılığıyla sesli görüntülü yada yazılı konuşma sanatıdır.Mobil sohbet odaları dilden dile söylenerek sevdiklerimizle geçmişten günümüze kadar gelmiştir.

Halkın ortak sohbet odaları olmuştur.Mobil sohbet odaları dünya vatandaşıdır ve kendini milli gösterdiği için tüm dünyada farklı odaları açılarak insanların huzuruna sunulmuştur.Mobil sohbet odalarında edilen sohbet ruhun süzgecinden geçer,şekerli olarak tadı değişir.Her edilen sohbette aynı değildir.

Mobil Sohbet odalarında edilen bir sohbet,insanları tatlı sohbetlerle sürükleyen ve aralarında dostluk bağı kuran en özel ve en gözde sohbet cennetidir.Sohbetinizi özenle seçtiğiniz insanlarla ettiğinizde adeta ruhunuzu ısıtmak istersiniz.Sohbet ettiğimiz kişiyle öyle sohbetlere dalarsınız ki bitmemesi için adeta sabahlarsınız. Ruhunuzu mobil sohbet odaları ile tarifsiz bir sıcaklıkla ısıtırsınız.Evet mobil sohbet odaları küçücük sohbet çizgileriyle aşkların müjdecisini vermiş en güzel odalardır.Eşi benzeri olmayan şaheserdir.

Bir önceki yazımız olan İSTANBUL SESLİ MOBİL SOHBET SİTESİ başlıklı makalemizde İSTANBUL SESLİ MOBİL SOHBET SİTESİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 112 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Şubat 2019

Cevap bırakın