Mobil Chat Sohbet


Mobil chat sohbet Türk toplumu ile birleştiğinde,kendine özgü bir anlayış ve yaşam tarzı yapısında,mobil ile eski ve yeniyi,geleneksel ile çağdaşlığı,sohbet ile bütünleştiğinde,yan yana,iç içe olduğunu barındırmaktadır.Mobil sohbet chat tarzımızdan,çok geniş bir alanda geçerliliğini koruyan,ve sohbet odalarında bulunan,karakteristik yapı,insan ilişkilerimizi,düşünce ve davranışlarımızı yönlendiren mobil chat sohbet odaları,kültür ve değerlerimiz için de aynı ölçüde geçerlidir.

Bir ulusun mobil chat sohbet odalarında bireylerin umut bakışı,ruhsal ve bedensel sağlığı oluşu,sohbet odalarındaki uyumlu iletişimi ile başlar.Bu mobil chat sohbet yapısı,toplumsal kalkınmaya da hız verir,güç katar.

Şimdi diyeceksiniz ki mobil chat sohbet odalarında insan ilişkileri nasıldır?E tabiki aynı soruyu bilmeyenler için,binlerce insan sorar ve cevap arar.Bizler de aklınızdaki sorulara cevap verelim.

“Duygu ve düşüncelerin gözlerdeki olumlu enerjinin sevgisinin ya da olumsuz enerjinin sevgisizliğinin süzgecinden geçerek başlar.Sonra-da mobil chat sohbet odalarında,dilimizi kullanmamıza gelir.işin sırrı da,çok bilinen,kullanılan”Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır”deyişinde sohbette gizlidir.Mobil chat sohbet odalarının gücü,sohbetin enerjisi düşmanı dost,hastayı iyi,mutsuzu mutlu eder.

Mobil chat sohbette konuşma,anlaşma,düşünce ve kültür sosyalleşme ve çevre edindirme oluşturma için vardır.Yerine göre dil,kılıçtan keskindir.Sohbet odalarında konuşmak sohbet etmek iki türlü sevdiklerimizi değiştirir.Kötü niyetle kullanıldığında sohbet,karşısındakinin psikolojisini darmadağın eder.iyi niyetle ise,ruha bir zenginlik katmak,neşe ve huzur için bire birdir.Her insan sohbet odalarında sohbetinin,sohbet chat-e gelen insanların,övünmek beğenilmek,ister.Böylece inanç ve güven artar.

Bir insan sohbet odalarında,değer verildiğini hissettiğinde,özen gösterildiğini,ona kıymetli olduğunu hissettirmek-de bir kültür görgü ve eğitimdir.”Ve bu eğitimi insanlar kendi sohbet ettiklerinden yetişkinlerinden öğrenir,olgun hayatı görmüş geçirmiş sevdiklerinden öğrenir.Okulu yoktur.

Biliyor musunuz değerli okuyucular:Mobil Sohbet Odalarında insanlar arasında en önemli birbirlerini bağlayan,temel,kaça ayrılır,nedir?diyeceksiniz.Biraz açıklama getirelim.

“iki temel bağ vardır,iki yola ayrılır.Yaşamımızı zenginleştiren uyum yolu ya da yaşamımızı fakirleştiren uyumsuz yol.Sohbet chat odalarında kişisel ya da toplum ile olan,ilişkilerimizi seçtiğimiz yol üzerinden kurmak zorundayız.”Her zaman doğru yol bize arkadaş olmuştur.Yanlış yolda bataklığa saplanıp kaybolacağımıza,doğru yoldan ilim irfanla sevdiklerimizle arkadaşlarımızla ilerleriz.

Sevgi yüreğin güneşidir. Rabbim yüreklerimizi sevgisiz bırakmasın…

Bir önceki yazımız olan İNGİLTERE SEVİYELİ MOBİL SOHBET SİTELERİ 2019 başlıklı makalemizde İngiltere sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 63 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2019

Cevap bırakın