Konya Sohbet


Aşk;Bilmektir,Ey Sevgili!Bir Tek Yari Bilmek,Onu Candan Daha Aziz Bilmektir.Ondan Gayri bildiklerinin Hiçbir Şey Olduğunu,Dünyanın Onunla Mana Olduğunu Bilmektir.Onun Selamı ile Gelen Bela Olsa Eyvallah Diyebilmektir.[Mevlana].

Degerli okuyucularımız,Cennet Yurdumuzun Konya en önemli şehirlerinden biridir.Tarihi misyonuda çok önemlidir.Selçuklu şehri olarak bilinmektedir.Konya ilimiz ova şeklindedir,bu yüzden gelişmiş bir ildir.Şehir ile bütünleşen mevlananın türbeside buradadır.

Konya sohbet odalarının önemi ile beraber,farklı ülkelerden bir çok ziyaretçisi,farklı illerden,kardeşlerimiz girerek misyonunun değerini Konya sohbet odaları arttırmıştır.

Konya sohbet odalarında insanlar,Kurak ve corak özelliklere sahip havasıyla yaşarlar.Mevlananın gel diye çağırdığı,Konya sohbet odalarında,insanların sohbet odalarında buluşmasıyla,manevi atmosfer duygusu insanları cezbetmektedir.

Konya sohbet odalarında sizce neyi ile meşhurdur degil mi?Etli Ekmeği,Fırın Kebabı,Arabaşı Çorbası ve Tabiki Su böreği gibi güzel damak çatlatacak lezzetlerinin bazılarıdır.

Konya sohbet odalarında sohbet ve muhabbet sıcak bir çayla koyu bir demle buluştuğunda iki lafın belini kırarsınız.Konya sohbet odalarında insanlar,geneli sevimli ve sıcakkanlıdırlar.Kimseyi ırkı, dini ve dış görünüşü münasebetiyle aşağılamaz.Bu bile erdemin göstergesidir.Zaten hoşgörü şehri diye boşuna dememişler.Konya sohbet odalarında Saygı Ve sevgi herşeyden once aile gibi kucaklaşma sevme ve birbirini aileden bilne duygusu vardır.Şiveleri çok tatlıdır.Bir girdiğinizde kulağınıza hoş gelecek cümleleri sizlerle paylaşırlar.

Konya mobil sohbet odalarında Sesli ve görüntülü iletişim sağlamak mümkün artık. Çünkü yazıyla sohbet ederken,insan sesinide duymak istiyor,görmek de istiyor.Iste burada konya mobil sohbet odaları devreye giriyor.Radyo ve oyun kanalları ile eğlenebilir,müzik dinleyebilirsiniz.Hergün çalışıyoruz bunalıyoruz,yoruluyoruz,sinir stres kendimizle birlikte dost arkadas arıyoruz sohbet ve muhabbet edecek.Tabiki Konya sohbet odalarının insanlarınım şen şakrak olması,güleryüzlü,sempatik olması,sozleri güldürüp güzel bir benlik yaratır.

Evet Konya sohbet odalarında arkadaş dost edinebilirsiniz.Evlilik kurabilir yuva sahibi olabilirsiniz.Yeni aşklara yelken açıp birliktelik yaşayabilirsiniz.Bitmedi 7/24 saat kesintisiz sohbet edebilme hakkına sahip da sahipsiniz.Her ilden insan girebilmekte sizlerle olabilmekte,ve hemserilenizle tanışabilme hakkını da kazanmış olursunuz.Her yaştan insan girebilmektir.

Konya sohbet odalarına nasıl girebiliriz?

Yapmakız gereken çok basit.Ücretsiz ve Parasızdır.Para ödemenize gerek yoktur.Adresimize tıklayıp giriş panelimize geliyorsunuz.Sonra kendimize uygun nick alıp giriş yapabilirsiniz.Bir kaç saniye içinde tabiki Konya sohbet odalarında aktif olursunuz.Yapmanız gereken aelam verip sohbetin tadını yakalamaktır.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Sohbet başlıklı makalemizde Kocaeli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 114 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Nisan 2019

Cevap bırakın