Kırşehir Sohbet


Değerli mobil sohbet okuyucularımız,Güzel şehrimiz olan,Kavaklarıyla,Meyva ağaçlarının bol olduğu,Şehrimiz Kırşehir sohbet odalarının güzellikleriyle ve tabiki mobil sohbetle olan insan diyaloglarıyla sizlerle olacağım.Kirşehir ilimiz neleriyle meşhurdur hem bilgilerle sizlerle olalım,hemde kırşehir odamızı tanıtalım.

Kaplıcalarıyla ünlüdür.Ahi evren cami ve türbesi,kale cami,aşik paşa türbesi,kesikköprü kervansarayı ise görülmesi gereken tarihi mekan yerlerindendir.Adı gibi kırlarla dolu bir şehrimizdir. Anadolunun kalbi minvalinde küçük, şirin bir şehirdir.Kırşehir sohbet odaları,rahat sohbet edebileceğiniz,bir nebzede olsa streten uzaklaşıp rahat nefes alabileceğiniz,Kırşehir sohbet odalarından bağsediyoruz.

Kırşehir sohbet odalarında bulunan insanlar,yazları sıcak ve kurak kışları ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir.Kırşehir sohbet odalarına girdiğimizde,aklımiza sizin geliyor mu bilmiyorum ama,Fakirin dostu,mevki sahibinin erişemediği baba dost,arkadaş,Rahmetle de anmış olalım,Neşet Ertaş.Madem ki bu güzel sohbet odamızda Neşet Ertaştan da bağsedip dilimizle anıyoruz.Güzel bir sözünü de paylaşmış olalım.

“İnsanın derdi ne kadar büyük olursa gülüşü o kadar sıcak olurmuş, o dert güzelleştirirmiş onun yüreğini. Öyle derler, bizim buralarda. O derdin büyüklüğü neye göre ölçülür biçilir bilmem ben. Fakat birinin gülüşünün sıcaklığını hissettim mi, anlıyorum ki derdi çok. Güzelleşmiş derdiyle.”

Evet arkadaşlar Kırsehir sohbet odalarında tabiki kaliteli güvenli sohbet olabilmektedir.Sohbetin adresi olan kırşehir,7/24 saat kesintisiz sohbet edersiniz.Saygıyla dostluğun kurulduğu yerde edep ve ahlak kural sanatı olur.

Tabiki Kırşehir sohbet odalarında güzel insanların muhabbetine bir selam vermek yetiyor zaten.Radyo odasıyla müzik dinleyebilirsiniz.Hatta şarkılara eşlik edebilirsiniz.Genellikle sohbet ile dinlenen şarkı uzaklara gitmemize vesile olur.Unutmak istediklerinizi bir nebzede unutuyorsunuz.Oyun odalarıyla kırşehir sohbet odalarında eğlenebilirsiniz.Ki eğlenmek oynamak insanı bambaşka dünyaya götürüyor.

Kırşehir sohbet odalarında tabiki sesli ve görüntülü iletişim de sağlayıp irtibst kurabilirsiniz.Artık teknoloji geliştikçe,herşey çok kolaylaştı.

Kırşehir ilimizin kendine has zengin yemek kültürleri vardır.Tandırda Çömlek Paça, Çömlekte Kuru Fasulye, Et Yahnisi, Madıkmak v.b.gibi yöreseldir.Bunlatı tadabilirsiniz.

Kırşehir sohbet odalarında bulunan insanlar misafirperdir.Sıcakkanlı sevecendirler.Samimi ve canayakındırlar.

Kırşehir sohbet odalarına girmek için yapmanız gereken,adresimizin giriş paneline kendinize uygun nick alıp giriş yapmaktır.Tabiki ücretsiz ve üyeliksizdir.Ozaman sizde bu güzel sehrimizin sohbet odalarına girip sohbet edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KASTAMONU SOHBET başlıklı makalemizde Kastamonu sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 61 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Nisan 2019

Cevap bırakın