KAMERALI SOHBETiN AVANTAJLARI


Arkadaşlar sanal sohbet biliyorsunuz ki çok gelişti artık pekçok sohbet sitelerinde sohbetlerine farklı donanımlar ekleyerek bunları geliştirmişlerdir.Aklımıza ilk gelen kamaralı sohbettir.Bizler sohbet sitelerinde sohbet ederken biliyorsunuz ki güzel arkadaşlıklar,dostluklar kuruyoruz.Özellikle aynı kişiler ile sohbet eden bizler daha çok oluşmuş durumdayız.

Bu nedenle bizler bir sonra kameralı sohbet etmek isteriz.Çünkü sürekli sohbet ettiğimiz,görüştüğümüz kisiyi merak ederiz.Aklımıza ilk bu soru düser,kiminle konuşuyoruz?Karşımızdaki kişi kim,nasıl biri?sorusu aklımızda önemli bir hal haline gelir.Eminim ki sizlerde böyle sorularla beyninizle birlikte çatışma yaşarsınız.Sizler nasıl ki böyle düşünürken bunuda sohbet mobil düşünerek kameralı sohbet yöntemini biz insanlara karşı geliştirerek merakımızı ortadan kaldırmış bulunuyorlar.

Kameralı sohbet,sohbet ilerlediği zaman,biliyorsunuz ki %80 90 daha avantajlıdır.Çünkü bizler sohbet ortamında bir süre sonra hergün aynı kişi ile sohbet etmeye devam ederiz.Sürekli aynı kişi ile sohbet ederek görüntülü bir şekilde konuşmak sohbetin ilermesi açısından daha önemlidir.

Yazarak birbirimize rahat anlatılamayan olaylarimızı kameralı sohbet ile birebir daha rahat anlatabiliriz.Kolay bir hale dönüştürerek birbirinizi daha rahat anlarsınız,yüz mimikleri ile neler anlatabildiklerine kadar inceleyip,göz göze gelebilirsiniz.Kameralı sohbet böylelikle biz insanlara daha fazla vakitte ayırmış olanağı sağlamış oluyor.Yazarak çok uzun süren sohbetler daha kısa sürede kameralı sohbetle avantaj haline gelerek kişi ile sohbetinide ilerletmiş oluyorsunuz..

Bir önceki yazımız olan Kameralı SohBeT Nedir? başlıklı makalemizde Cep Sohbet, chat ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 80 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Şubat 2019

Cevap bırakın