İNGİLTERE SOHBET


İNGİLTERE SOHBET Sevgili dostlar ve değerli arkadaşlarımız Şimdi size bu yazımızda İngiltere’nin coğrafi özelliklerinden bahsedeceğim.

Avrupa’nın kuzeybatı kıyısında yer alan Britanya Adalar Topluluğu üzerinde, dört ülkeden müteşekkil bir devlet. Bu adalar topluluğu Büyük Britanya ve İrlanda Adalarıyla birlikte, beş bin küçük adadan meydana gelmektedir. Batısında İrlanda Denizi, doğusunda Kuzey Denizi, kuzeyi, güneybatısı ve kuzeybatısı Atlas Okyanusu ile kaplıdır. Bu Birleşik Krallığa Büyük Britanya, Kuzey İrlanda, İskoçya Krallığı ve Gall Prensliği de içindedir.

İngiltere tarihi, V. yüzyılda Britanya Adasına Anglosaksonların ayak basmasıyla başlamaktadır. Anglosaksonlar kendi adını verdikleri adaya yerleşip, VI. ve VII. yüzyıllarda birbirine rakip küçük krallıklar kurmuşlardır. VIII. yüzyılda Roma ve İrlanda’nın etkisiyle Hristiyanlığı kabul eden Anglosaksonlar, Avrupayı da etkileyen bir medeniyet meydana getirdiler. İngiltere’nin resmi dili İngilizcedir.Para birimi Sterlindir.

İngiltere Sohbet’te sohbet dünyasında yeni olmasından dolayı yavaş yavaş sohbet odalarını kurarak hem yabancıların hemde Türklerin gönüllerini fethetmek için ilk adımlarını atmaktadır.İngiltere sohbet sitesi sohbet dünyasında Türk sohbet sitelerine fark atacak gibi görünüyor.Türk sohbet sitesi ile İngiltere sohbet sitesini karşı karşıya getirerek rekabet ortamı yaratmaktadır.

İngiltere sohbet büyüyebilmek, sohbet sitesini geliştirebilmek için ayağını yere sağlam basarak sohbet sitesinin kalitesini arttırarak güzel projeleriyle harekete geçecektir.Türk Sohbet sitelerinden daha iyi yerlere gelecek gibi kaliteli insanları İngiltere sohbet sitesinde görebilmeyi amaç haline getirmiştir.

İngiltere sohbet hem Türkiye’nin 81 ilinden hemde İngiltere’nin her yöresinden yerli ve yabancı kaliteli yetişkin olgun saygı değer tüm herkesi İngiltere sohbet sitesinde görmeyi hedeflemektedir.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde sohbet sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 68 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2019

Cevap bırakın