İçel Sohbet


Kültürel değerlere sahip olan,sahil kentimizin insanlarının bulunduğu İçel sohbet odalarıyla sizlerle tanıtımdayız.

Kumsallarıyla,Tarsunisiyle,Portakalıyla,ve türkiyenin önemli tatil kentlerinden bir tanesidir.içel sohbet odalarında insanlar nasıl hava ile yaşarlar.Kıyılarda yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Yüksek yerlerde yazlar serin ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer.Böylelikle değerli okuyucularımız iki havanın değişikliğini hissederler.

Arkadaşlar içel sohbet odalarına girdiğinizde sizleri nasıl insanlar karşılar?Sıcağından mı bilmem ama içel insanları,sıcakkanlıdırlar,rahattırlar.içel sohbet odalarında insanlar,sohbet odalarını karakterleriyle yöneterek,naifliğini ve adil yöneticiliğini ortaya koyarlar.Yarı şark, yarı garp kültüre sahiptir.
Baktığınız zaman ne tam doğulu olmuştur ne de tam batılı.Anadolu,Ortadoğu,Batı kültürleriyle içel sohbet odalarında bir arada yaşarlar.

içel kente göç yoluyla gelen değişik dil, din ve ırktan insanların oluşturduğu ticaret erbabı, fakir üretici halk ve genellikle Yörük-Türkmen köylüleri ile zengin bir sohbet odasına mevcuttur.insanlar çağdaş yaşama ayak uydururlar.içel insanı sosyal sohbetlerinde ayırım gözetmeksizin (kadın-erkek beraber) bir arada İçel sohbet odalarında eğlenirler.Koyu sohbetin tadını çıkartırlar.

Yerli ve yabancı insanlara ev sahipliliği yaparlar.7/24 saat kesintisiz sohbet edebilme hakkına sahip olursunuz.Biter mi?Sesli ve görüntülü de iletişim sağlayabilirsiniz.Radyo ve oyun odalarıyla da birlikte olursunuz.Dostluk arkadaşlık evlilik yuva sahipliligi kurabilirsiniz.Aşık olabilirsiniz.Sosyalleşebilirsiniz.Reel çevrenize taşıyabilirsiniz.

Evet peki ne yapıyoruz?Öncelikle giris panelimize nickinizi yazıyorsunuz,sonra sadece internet aracılığıyla ücretsiz üyeliksiz bir şekilde bir kaç dakika bekleyip,giriş yapıyorsunuz.Sonrası ise güzel bir selam eşliğinde sohbetin tadını çıkarıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Isparta Sohbet başlıklı makalemizde Isparta sohbet, Isparta sohbet odaları ve Isparta sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 97 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2019

Cevap bırakın