Hollanda Sohbet


Hollanda sohbet odaları biliyoruz ki her şehir gibi,farklı ülkeler gibi adını mobil sohbete yazdırmayı başarmıştır.Hollanda krallığını bir araya getiren 4 ülkelerden biridir.Topraklarının bir çok bölümü Batı Avrupa dadır. Karayipler de ayrıca 3 büyük adası bulunmaktadır.Kuzey ve batıda Kuzey Denizi,Güneyde Belçika,Doğuda ise Almanya ile konusudur.

Hollanda başkenti Amsterdam olan,17,08 milyan nüfusa sahiptir.Hollanda insanları cok fazla seyahat etmeyi seven yapıya sahiplerdir.Gezmekten bahsedip duran insanlar kar yağınca bile şikayet etmek yerine eğlenmeyi seviyorlar diyoruz.

Hollanda sohbet odalarını açan arkadaşlarımızın amacı farklı ülkelerden gelen insanlarla tanışmak,hemde seyahat ettiklerinde mobil sohbetle rahat edebileceklerini,rahat gezebileceklerini bildikleri için sohbet platformunu kullanmaya başladılar.Hollanda sohbet odaları Sitelerini daha iyi yerlere taşımak için planlarından aksamasından şikayet etmek bir tarafa bir soluk alıp da uzun süredir yapamadığımız şeyleri yapmış olmalarına sebebiyet verdi.Hep söyledikleri şey,dünyayı görmek,kendilerini geliştirmek için yoğun bir şehir temposu üzerinde yaşarken nasıl yaşadığını nasıl gördüğünü değil,farklı insanlarla tanışma yollarına adadıkları için en çok amaçları üzerinde ilerlediklerini gösterdiler.

Hani şu meşhur kızılderili hikayesi vardır ya efsane gibi anlatılan?Bir grup araştırmacı kızılderililer rehberliğinde arazide ilerlerken birden,kızılderililer yere oturur,ve beklemeye başlar.Araştırmacılar anlamayıp sorduklarında verdikleri cevap şu olur”Çok hızlı gidiyoruz ruhlarımız geride kaldı”Bu acımasız tempolu,vahşi şehir hayatının içinde belki de ruhlarımızı belkide çok fazla geride bırakıyoruz.

Buna istinaden Hollanda sohbet odaları bunu dile getiriyor.Ruhum hayatın hayatın farklı insanlarıyla tanışıp küçük ve tatlı anlarını yaşamak istiyormuş.Sabah kahvaltısını biraz daha uzatmak,Dünya haritasını gözlerinin önüne koyup seyahat etmek,Tanıştığımız insanlarla daha fazla zaman geçirmek istiyormuş,açıkçası biz kardeşlerimizle tanışıp bir çatı altında olmaktan mutluyuz diyorlar.

Bir önceki yazımız olan Muhabbet Kavramları Ve Anlamları başlıklı makalemizde Muhabbet Kavramları Ve Anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 92 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2019

Cevap bırakın