HATAY SOHBET ODALARI


Sevgili okuyucularımız şimdi size bu yazımızda Hatay sohbet odalarından bahsedeceğim.

Hatay insanları sıcak kanlı sevecen samimi cana yakın dobra acık sözlü ve misafirperver olmasıyla ünlüdür.Hatay insanlarının açık sözlülüğü bazen karşısındaki insanı incitse de asla kötü niyetle veya bilerek yapılmamaktadır.Açık sözlü konuşan bir insanın karşı tarafı bir şekilde sivri diliyle uyarıyorsa buna sakın kırılmayın veya incinmeyin.

Neden derseniz Hatay insanlarının acık sözlü ve sivri dilli bir şekilde sizle konuşuyorsa ve uyarıcı bir tavır sergiliyorsa bu asla o kişinin kötü olduğunu veya birinin zarar görmesini yada karşıdaki insanı bilerek kırdığı anlamına gelmez. Çünkü Hatay insanlarının en belirgin özelliklerinden biride karşısındaki insanı asla bilerek yada isteyerek kırmaz incitmez.Hatay insanları o kadar kaba insanlar değildir.Aksine çok düşüncelidir kibardır naziktir karşı tarafın kırılacağını bilir ve onu üzmek kırmak yerine kendini feda eder.Kendi üzülüp kırılır ama asla üzüldüğünü kırıldığını karşı tarafa belli etmez. O kadar ince ruhlu insanlardır.

Hatay’ın bazı eksiklikleri vardır.Onların başında sohbet odalarının ve sohbet sitelerinin eksik olması Hatay’ın IRC dünyasında yeri olamaması ve geri kalması Hatay insanlarının kafasında soru işaretlerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Hatay insanlarının aklına şu soru işaret takılmaktadır.
Hatay da nedenmobil sohbet siteleri ve sohbet odaları bulunmamaktadır? Bundan dolayı Hatay insanları bu soru işaretini ortadan kaldırmak amacıyla Hatay Sohbet sitelerini ve sohbet odalarını IRC dünyasına tanıtıp reklamını yapıp Sohbet dünyasına ilk adımın atmıştır.Bu sayede Hatay sohbet siteleri ve Hatay sohbet odaları açılmıştır

Hatay insanlarını hem Türkçe hemde Arapça konuştuğunu ve sohbetlerini yabancı dille de yaptığını görebilirsiniz. Çünkü Hatay insanları sohbet ederken çok keyif aldıklarından dolayı Hataya ait sohbet odalarının olmasını canı gönülden istemektedirler.

Hatay Sohbet odalarında Hatay’ın çevresinden ve Hatay’ın dışından yeni misafirleri de içinde barındırır.Sıcak kanlılığı ve misafirperverliğiyle Sohbet odalarında ilgi ve alakanın en güzel örnekleri görülmektedir.

Bir önceki yazımız olan GİRESUN SOHBET ODALARI başlıklı makalemizde Giresun sohbet, Giresun sohbet odaları ve Giresun sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 93 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2019

Cevap bırakın