Hakkari Sohbet


Değerli okuyucularımız,Hakkari sohbet odalarına girdiğimizde,su söz gelirdi aklıma.Hayatta zor diye birşey yokmuş.İnsanoğlu istedimi aha şu graniti deliyor.

O devasa hakkarı dağları,bizler nasıl görürsek,ilimizi öyle çömerttir.Endemik bitkiler, yüksek platolar, derin vadiler,Dört mevsimin hepsini birden yaşar Hakkari. Bahar çiçekleri, yaz kelebekleri, üzebildiğiniz buzul gölleri.Sevgiyi, aşkı, insanlığı yaşamın ta kendisini anlatır.Açıkçası arkadaşlar,Hakkari sohbet odalarında bulunduğunuz zaman,derin huzur insanların sohbetiyle sevinç gözyaşlarına boğulursunuz.

Hakkari sohbet odalarında neler yokki neler öğrenmeyiz ki insanlardan,karşılık beklemeden iyiliği,güzelliği,kısa bir zaman diliminde bir sohbet odalarına verilen bir selamın insana neler ne duygular yaptırdığını,aslında daha neler neler öğreniriz.Hakkari sohbet odalarında üyeliksiz internet aracılığıyla ücretsiz bir şekilde parasız girebilirsiniz.7/24 saat kesintisiz sohbet edebilme hakkına sahip olabilirsiniz.

Sesli ve görüntülü iletişim sağlayabilirsiniz.Hakkari sohbet odalarında oyunlarla eğlencelerle buluşma fırsatı yakalayabilirsiniz.Radyo dinleyebilir,sevdiklerinize,dostlarınıza arkadaşlarınıza istek isteyebilirsiniz.Radyo odasında canlı yayın yapan arkadaşlarımızla mobil sohbet ve muhabbet diyaloğu da kurabilirsiniz.Hakkarili hemşerilerinizle aynı çatı altında toplanıp,muhteşem aktivitelere kuçak açabilirsiniz.

Tüm dostluğun arkadaşlığın buluştuğu adını Hakkari sohbet odaları simgesinden alan,kardeşce sohbetin tadını da yakalayabilirsiniz.Yükünüzü hafifleten stresini alıp götürüp ferahlamanın adresi olan hakkari sohbet odalarında aşık olabilirsiniz,evlenip yuva kurabilirsiniz.Yerli ve yabancı arkadaşlarımıza kollarını açan hakları sohbet odalarında buluşmak için ne yapmalıyız?isterseniz sizler için anlatalım.

Adresimize tıklayınız.Sonra önümüze bir panel butonu çıkacaktır.Çekinmeyin korkmayın parasızdır,üye olmaniza gerek yoktur.Sadece orada (nick-rumuz)yazan yere kendinize uygun isim alıp giriş yap yerine tıklayarak,giriş yapabilirsiniz.Çekinmeyin global karantina odamızda bir kaç saniye bekleyip odalarımıza giriş yapabiliyorsunuz.Yapmanız gereken global sohbet odamıza “Selamun aleyküm”yazıp sohbet eşliğinde bulunabilirsiniz.

Hakkari insanları misafirperdir,canayakındır.Coğrafi yapının ve buna bağlı olarak doğal çevrenin belirgin biçimde baskın olduğu sohbet odasından biridir.Hakkâri, dağlara yaslanmış bir şehirdir ve doğada yetişen her şey, burada yaşayan insanların öncelikli besin kaynağını oluşturur. Otlu peynir,dağlardan toplanan otlar ise besin kaynaklarıdır.

Peki ya sohbet odalarında misafir nasıl ağırlanır?

Hakkâri sohbet odalarında yapılan her sohbet,Anadolunun en güzel saygısıyla karşılarlar,kardeşim dediği dostluk sevgisiyle ağırlarlar.Çay sohbeti gibi,mutlulukla müsaade istenilene kadar güleryüzle devam eder.O zaman Hakkari sohbet odalarında güzel insanları tanımanın mutluluğunu yakalayın.

Bir önceki yazımız olan Gümüşhane Sohbet başlıklı makalemizde Gümüşhane sohbet, Gümüşhane sohbet odaları ve Gümüşhane sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 73 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Nisan 2019

Cevap bırakın