Giresun Sohbet


Değerli okuyucularımız sizler için karadenizin güzelliklerini içinde barındıran güzel sohbet odamız Giresun sohbet odalarıylayız.

ipek yolunun değerli şehirlerinden biri olan giresun sohbet odamız,Geçmişin tüm kültürlerini kucaklayan,binlerce kültür ve medeniyetinin birikimi olan,kültür,tarih tabiat ile fındık ve kirazın baskentidir.Giresun sohbet odalarımız,adım başı tarihtir,geçmişten izler taşır.Keşfedilmeye hazır olan,Giresun sohbet odası doğal güzelliklerinin yurdudur.Hak aşığı gönül sultanları,dinlenememiş halk ozanları,hikayeleriyle destanlarıyla,masallarıyla,bitmez tükenmez Giresun sohbet dostlarımızın bölgesidir.En önemli kültür ve turizme açık olması,boy boy tepeleri,yeşillikleri olan,cennet yerimizdir.

Giresun sohbet odalarımız,gönlümüzü garip divane duygularla kaplayan odamızdır.Bu odamızda 7/24 saat kesintisiz mobil sohbet edebilme hakkına sahipsiniz.Nefes alabileceğiniz,ciğeriniz genişledikçe,gözleriniz bir büyüye yakalanmış gibi,hissedeceğiniz insanların hoşnutluğundan bir merhaba diyeceğiniz sohbet mekanımızdır.

Burada sesli ve görüntülü iletişimde saglayabilirsiniz.Dost edinebilir,Arkadaşlık kurup bağlarınızı kurabilirsiniz.Evlenip yuva sahibi olabilir,aşka yelkende açabilirsiniz.Giresun sohbet odalarında insanlarımiz iki ayri iklim altında yaşarlar.Kışları ılık ve yağışlı olurken,yazları sıcak bir hava mevsimi ile buluşurlar.Kışları soğuk bir havayla da karşılaşabilen Giresun sohbet odalarındaki kardeşlerimiz,sıcak kalpleriyle yüreklerimizi ısıtırlar.Giresun sohbet odalarında her telden Radyo odasında müzik dinleyebilirsiniz.Yayıncı arkadaşlarımızdan istek isteyebilirsiniz.Bitmedi oyun odalarıyla da eğlenebilirsiniz.

Giresun sohbet odalarına girdiğinizde sizleri nasıl insanlar karşılar?En çalışkan,En fedakar,insanlar topluluğu karşılar.Merttir, lafı açık söyler.Çabuk sinirlenir, ama kin tutmaz.Sabit fikirlidir, biraz da kibarlıktan hafifçe uzaktadır.Dopra kaba bunun için karşıdan da kafalarının dikine gitmesi diye algılanır. 

Karadenizin sohbet odasından biri olan Giresun sohbet odamız,en canayakın,en güleryüzlü,en samimi insanlardır.Neşeli hareketli,oynamayı horonu seven,sevecen tatlı mı tatlı şeker gibidirler.”güneşe giren insanlar”sözünü kullanmasak da olmaz.Giresun karşılaması oynamak bile bir hoştur diyoruz.

Mavi yeşilin kuçaklaştığı Giresun sohbet odamıza girmek için yapmanız gereken nelerdir?Yapmanız gereken adresimize tıklayıp,önümüze gelen giriş panelimize kendimize uygun bir nick alıp girmektir.Parasızdır,üyeliksizdir.Bir kaç saniye içinde giriş panelinden Giresun sohbet odamıza aktarılırsınız.

iklimin getirdiği dirilikleri, denizin getirdiği hareketlilikleri, hamsinin getirdiği pratik zekalarıyla ekoldür giresun sohbet odaları insanı. pratiktir karadeniz insanı, içtendir, komiktir, karşılıksız sevendir.Karadeniz insanı tıpkı karadeniz gibi, şiddetli bir rüzgar veya fırtınayla karşılaştığında hırçınlaşır, sıcak ve candan güneşi gördüğündeyse süt liman olur..Bazen hoyratça savurur üzerindeki menfaat etmeye çalışanları, fakat bir o kadar da besleyici, doyurucu misafirperverdir. Karadeniz insanının sağı solu belli olmaz, gel git ler oluşur zaman zaman üzerinde.

Sevildiğindeyse yine karadeniz gibi kucaklar seni sımsıkı, açar sana tüm hazinelerini.
Karadeniz denizi gibi insanında da dinlenir, hüzünlenir, ağlarsın… candır, dosttur.Karadeniz insanını anlatamayız Giresun sohbet odalarına girip yaşayabiliriz.Bir tehlikeyle karşılaştığında birlik olur, savurur da savurur.Giresun şehrimizin insanı karadenizin deli dalgaları gibidir.Hem sever hem döver dilleriyle.Dimdiktir ama boyun eğmez tıpkı giresun sohbet odaları gibidir.

Giresun sohbet odalarında mutluluğun tadını çıkarmak,kah gülüp kahkalara boğulmak,kah hüzünlenip duygusallaşmayı bedenimizde hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken giriş yapıp Giresun sohbet odalarında mutluluğu yakalamaktır.Streli anlarımızda stresmizi atacak arkadaş topluluklarının arasında olmak,derdimizi içimizde sakladığımız ama,konuşmaya ihtiyacımız olduğu insanlar topluluğunun arasında bulunmak istiyorsak,yaşamanın tadını Giresun sohbet odalarında farkına varmalıyız.Çünkü görmeden bilemeyiz.Yerli ve yabancı 81 ilden yurtiçi ve yurtdışı insanlarıyla da sohbet etmek istiyorsak,yine Giresun sohbet odalarında bunun farkına varabiliriz.

Sağlıcakla Esenkalın..

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Sohbet başlıklı makalemizde Gaziantep Sohbet, Gaziantep sohbet odaları ve Gaziantep sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 62 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Nisan 2019

Cevap bırakın