Erzurum Sohbet


Dadaş diyarı olan Erzurum,Asırlardır düşmana boyun eğmeyen,Vatanına Bayrağına ihanet etmeyen,Kadını ayrı Erkeği ayrı destan yazan,Soğuk ve uzun kış günlerinde kalp sıcaklılığı ile etrafa yazı getiren,Soğuğuna karşı sıcak insanların olduğu Erzurum sohbet odaları ile sizlerleyim.Dadaş deyince Erzurum,Erzurum deyince Dadaş geliyor aklımıza.

Buram buram tarih kokan,Soğuk kaldırımların sıcak insanlarla dolu olan Erzurum sohbet odaları insanlarıyla sağlam karakterledir.Vatan ve millet sevgisiyle coşarak bütün olumsuzluklara rağmen fedakarlıklarını ve vefakarlıklarını sohbetiyle bizlere anlatan insan topluluğunun bulunduğu Erzurum sohbet odalarıdır.

Erzurum sohbet odalarında insanlarımız,aile içinde ve dışında herkesin saygınlığını kazanmış,her konuda kendilerine güven duyulan,sofrası eşe,dosta,yoksula,düşküne açık,iyi bir aile ortamının oluşturduğu reisdir.Erzurum mobil sohbet odalarındaki insanlar nasıldır?Gözü pek cesur,milliyetçi,korkusuz,inançli ve dürüst namuslu mert insanlardır.

Erzurumlu sohbet odaları sizlerin huzuruna yerli ve yabancı insanlara açılmıştır.Oyun kanallarıyla,Radyo kanallarıyla sizlerle birlikteler.Sesli ve görüntülü bay bayan cinsiyet ayrımı yapmadan iletişim kurabileceğiniz Erzurum mobil sohbet odasıdır.Erzurum sohbet odalarında arkadaşlık,dostluk kurabilirsiniz.7/24 saat kesintisiz sohbetin adresidir.Erzurumlu insanlarla tanışıp aşka yeni bir yelken açabilir yuva sahibi olup sabahlara kadar kitlama çayı ile eşlik edip sohbet kurabilirsiniz.

Erzurum sohbet odalarımisafirperlikleriyle,mertlikleriyle,samimiyetlikleriyle dilden dile dolanmiş sohbet odamızdır.Açıkçası Erzurumlular severse,sevdiğine sahip çıkar takip eder.Bir isterler birdaha istemezler,kaçırır.Özellikle kız kaçırmayı severler.Yemek yemeğe bayılırlar,Et yemek dadaşın işidir.Ayran aşı,yumurtalı kıyma,kadayıf dolması,vazgeçilmezleridir.

Erzurum sohbet odalarındaki insanlar çok çiğerlidir.Anasını,Babasını,Gardaşlarını,Bacılarını,Akrabalarını,sevdiklerini,herkesi çok severler.Ama ençok da Kaynanasını severler.

Erzurum insanları rakıya bayılır,Adam gibi içerler,Adamlıktan asla yolunu şaşırmazlar.Erzurum sohbet odalarında Erzurumlu kardeşlerimizin sizleri şiveleri karşılar.Ki kulağa konuşulunca çok hoş gelir.Neydirsen,Ola neydisen,seni ele seviryem ki,gibi tatlı konuşmalara denk gelirsiniz.Sizlerde bu Erzurum sohbet odalarının insanlarıyla konuşmak muhabbet etmek isterseniz,girip görmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Erzincan Sohbet başlıklı makalemizde Erzincan sohbet, Erzincan sohbet odaları ve Erzincan sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 102 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Nisan 2019

Cevap bırakın