BURSA MOBİL SOHBET


Sevgili dostlarımız ve değerli arkadaşlar simdi size bu yazımızda Bursa’nın coğrafi özelliklerini ve Bursa mobil sohbet odaları hakkında bilgiler paylaşacağım.

Bursa ili doğuda Bilecik, Adapazarı, kuzeyde Kocaeli, Yalova, İstanbul ve Marmara Denizi, güneyde Kütahya, batıda Balıkesir illeriyle çevrilidir Bursa’nın en önemli akarsuları; Mustafakemalpaşa Çayı, Uludağ’ın güney yamaçlarından doğan ve gene Uludağ’dan kaynaklanan birçok küçük dere ile beslenen Nilüfer Çayı, Göksu Çayı, Koca Dere, Kara Dere, Aksu Deresi’dir.

Bursa isminin kökeni ise, Bitinya kralı olan İkinci Prusiastarafından kurulduğu ve şehre “Prusias” dendiği, ve zaman içinde bu isim “Brousse” ve “Brus” olduğu söylenmektedir. Türkler bu şehri ele geçirince bu şehre “Bursa” ismini koymuşlardır. Osmanlı Devletinin de bir dönem başkentliğini yapan Bursa, evliyalar diyarı, tarihi abideler şehri, tabii güzellikleri ve binlerce senedir bilinen şifalı kaplıcaları ile dünya genelinde isim yapmış bir il’dir.

Bursa ilimiz tabi güzelliklere sahip güzel bir il olduğundan dolayı nüfusunun %50.07 si erkek %49.93u bayan olarak görülmektedir. Bursa da genç ve yetişkinlerin nüfus oranı birbirine çok yakındır. Bursa tarihi güzellikleri bakımından yerli ve yabancıların gezerek görerek beğendiği gezerek güzel yerleri görerek güzel vakit geçirmektedir ve Bursa gelen herkesin göz bebeği haline gelmiştir.

Bursa’yı gezmeye gelen yerli ve yabancılar burayı çok beğendiklerini her zaman gelmek istediklerini her fırsatta dile getirmektedir. Onun dışında Bursa’ya gelen turistlerimiz Bursa Mobil sohbet sitesine girip Mobil sohbet odaları dışında  şu odalar da vardır.

Yetişkin sohbet odası,Sesli sohbet odası, mobil sohbet odası, kameralı ve görüntülü sohbet odası,Chat odası,Muhabbet odası, Bursa sohbet ve mobil sohbet odalarıdır. Oyun odaları da vardır. Kelime odası,oxm odası, test odası çarkıfelek odası yarışma odası,moos oyun odasıdır. Bursa insanları ve Türkiye’nin her bölgesinden insanlar buralarda vakitlerini keyifli hale getirmek için oyunlar oynamakta sohbetler etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odaları başlıklı makalemizde mobil sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 84 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2019

Cevap bırakın