Burdur Sohbet


Değerli okuyucularımız;Türkiyenin göller yöresinde yer alan illerimizden birisi olan Burdur ilimizin mobil sohbete taşınmasındaki amacını ve kültürel güzellikleri hakkında bilgilerle sizlerle olacağım.

Burdur sohbet odaları 1

Burdur insanları sıcakkanlı insanlardır,yardımsever,konuksever,misafirperverlik,yapılarıyla genel anlamda sohbet odalarına adını yazdırmışlardır.Burdur sohbet odalarına girdiğinizde sizleri Burdur’un tatlı şivesi karşılar.Burdur sohbet odalarında insanlarım en çok,”yapcem,etcem”ege şivesi karşılar.

Burdur sohbet odalarının insanları,ekonomisi tarıma dayalı olan,tahıl,anason,şeker pancarı,üreten bir ilimizdir.Burdur ilimizin nüfusu 269,926 olan en kalabalık şehirlerimizden biridir.Burdur ilimizin havasında yaşayan insanlarımız,yazları sıcak ve kışları çok soğuk olarak hüküm sürerler.Burdur şehrimizin olmazsa olmazı burdur testi kebabını da unutmayalım.

Burdur sohbet odalarındaki insanlarla sohbet mobil odalarında tanıştığınızda ben Burdurluyum demezler.ilk karşılaşacağınız şey ben”Bucak”lıyım derler.

Burdur insanları içine kapanık sakin bir şehirde yaşamaktadır.Buradaki huzur tabiki havasıyla Burdur sohbet odalarına yansımaktadır.Atatürkçü ve çağdaş düzenli insanları Burdur sohbet odalarında bulunmaktadır.Burdur sohbet odaları sosyalleşmeye ve gelişmeye bir adım daha teknoloji ile ilerlemiştir.

Burdur sohbet sitesi 1

Burdur sohbet odaları şiveleriyle kendisinden söz ettirmiş şehrimizdir.Burdur sohbet odalarına gelenler hem sesli hemde görüntülü iletişim sağladığında,Burdurlu insanların şiveleriyle kendilerini yalnız hissetmezler.Burdur sohbet odaları hakkında öğrenilmesi ve keşfedilmesi gereken o kadar çok ozellikleri vardır ki,görseniz tanısanız şehiriyle birlikte gözlerinize şaşırırsınız.

Burdur global sohbet odalarında sohbet edebilir,üyeliksiz giriş yapabilir,radyo eşliğinde kalbinizin sesine kulak verebilirsiniz.Burdur sohbet odalarına girdiğinizde sizleri,Gali,Neneyon,Bulla,Gaga,Nediyon, Ne va ne yog,gibi bir çok şiveleri ileri karşılaşırsınız.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan Burdur mobil sohbet odalarına giriş yaptığımızda yabancılık cekmemek için genel olarak bildiklerimizi sizlerle paylaştık.Sizlerde Burdur sohbet odalarında bulunmak isterseniz böyle insanların arasında sohbet ve muhabbet etmek isterseniz giriş yapabilir bir “Selam”da siz yazıp sohbetlerine eşlik edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Sohbet başlıklı makalemizde Bilecik sohbet, Bilecik Sohbet Odaları ve Bilecik sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 114 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2019

Cevap bırakın