Ana Sayfa > Şehir Sohbet > BURDUR SOHBET ODALARI

BURDUR SOHBET ODALARI

Burdur insanları nasıldır Neler yapar Burdur Sohbet odaları ve Burdur Sohbet Siteleri nasıl bu kadar gelişme göstermiştir.

Burdur Akdeniz Bölgesinin Antalya bölümünde yer alır.Burdur da tektonik ve karstik bir çok göl bulunur.Burdur ilinin büyük bir çoğunluğu dağlıktır.İklim ve bitki örtüsü denizin etkisine açık olma ve yükselti gibi nedenlere bağlı olarak karasal iklim özelliklerini içeren bir Akdeniz iklimi görülür.Burdur da kışlar soğuk yazlar da sıcak geçer.yağışlar genellikle kış ve bahar aylarında hakim olur.Topraklarının %85i tarıma elverişlidir. Bunun yarısından azıyla ekim yapılır.Tahıl şekerpancarı,haşhaş,Gül,Elma üretimi ilk sırada yer alır.
Burdur ilindeki tarihi eserler Selimzade Camisi,Mustafa Hoca Camisi,Selimoğlu Camisi,Şeyh Sinan Camisi,Selimoğlu Türbesi,Baltaoğlu Hamamıdır.

Sia Abtik Kenti,İncirhan Kervansaray,Burdur Arkeoloji Müzesi, Kremna Antik kenti,Salda Gölü,İnsuyu Mağarası,Mısırlılar Evi Burdur,Bakibey konağıdır.Burdurdaki müzeler Türkiyede önemli bir yere sahiptir.

Burdur çok sakin bir ilimizdir.Burdur insanları çok sıcak kanlı sevecen saygı ve terbiyeye önem veren Muhabbet etmekten mutlu olan Sohbet ederken keyif alan diyaloglarında kırıcı olmadan sohbeti yürüten saygılı davranan terbiyeli bireylerdir.

Burdur insanları muhabbet etmeyi sevdiği için çevresinin yardımıyla desteğiyle Burdur Sohbet Sitelerini ve Burdur Mobil sohbet sitesini çevresinin desteğiyle açarak gelen bireylerin baskıdan sıkıntıdan bir nebze olarak uzaklaşması için güzel bir yerdir. Burdur ilinin sakin olması nedeniyle Burdur Sohbet ve Burdur Mobil sohbet sitelerine Burdur dışından bir çok yerden yaş kısıtlaması olmadan her yaştan bay bayan bireyler gelerek hem sohbet edip hem müzik dinleyerek hemde oyunlar oynayarak günlerinin güzel ve eğlenceli geçmesini sağlamaktadır.

Burdur ili Memur kenti olduğundan ve öğrencilerin daha fazla yer aldığı bir ilimizdir.Burdur Sohbet ve Burdur Mobil sohbet sitelerine genellikle öğrencilerimiz ve memurlar giriş yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Sohbet başlıklı makalemizde Bilecik sohbet, Bilecik Sohbet Odaları ve Bilecik sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

ZSohbet.Net – Chat Sohbet Mobil Sohbet Odaları BURDUR SOHBET ODASI | ZSohbet.Net - Chat Sohbet Mobil Sohbet Odaları