BURDUR SOHBET ODALARI


Sevgili okurlarımız ve değerli dostlarımız bu yazımızda size Burdur Sohbet odaları ve sohbet siteleri hakkında bilgileri paylaşacağım.

  • Burdur Akdeniz bölgesinin Göller Yöresi adı verilen kısmında yer alır.Burdurun iklimi kışları soğuk ve yağışlı yazları ılık ve kurak bir iklim yapısına sahiptir.Burdur’un ilçelerini tarihi ve turistik gezilecek yerlerini ve yöresel yemeklerine şöyle bir bakalım.
  • Burdur’un ilçeleri Ağlasun, Altınyayla,Bucak,Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar,Karamanlı,Kemer,Tefenni ve Yeşilovadır.
  • Burdur’un yöresel yemekleri de kısaca söyledir.Peynirli pide, Burdur testi kebabı, Burdur Şiş,Çekme gibi bir çok yöresel yemekler insanların beğenisine sunulmuştur.Tabi her yörenin damak zevki farklı olduğu için bu tatlar ve yemekleri beğenmeleri kişiden kişiye göre değişmektedir.Kimi insanlar Burdur kebabını severken kimiside Şiş sever beğenir.Bu kişiden kişiye göre farklıdır.
  • Burdur insanları çok açık sözlü dobra sohbet etme konusunda hiç kimse bunların eline su dökemez Sohbet etmek Burdur insanlar için ayrı bir tattır. Sohbet etmeyi çok seven sevdiklerine ve çevresindekilere sohbet etmenin ne kadar önemli olduğunu insanların birbirleriyle konuşa konuşa anlaşacağını her fırsatta yakınlarına ifade etmektedir. Burdur insanlarına göre Sohbet etmek bir ayrıcalıktır. Çünkü sohbet eden insanlar sıkıntılarını dertlerini sohbet ederek bir nebze olsa da azalttığını dile getirmektedir.
  • Burdur Sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde Burdur insanları gibi açık sözlü dobra insanlara her zaman ihtiyaç vardır. Dürüst dobra açık sözlü insanları sohbet sitelerinde ve sohbet odalarında bulmak bazen imkansız denecek kadar azdır, hatta bazen hiç yok ta diyebiliriz. Neden derseniz sohbet odalarında bazı insanlar kendilerini farklı şekilde tanıtarak kendince bazı küçük pembe yalanlar söyleyerek gerçek kimliğini asla söylememektedirler.
  • Burdur sohbet odalarında insanlar birbirlerine karşı güven vermeyi doğruluktan yana olmayı amaç haline getirmeyi hedeflemektedir.

Bir önceki yazımız olan Artvin Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Artvin sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 122 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2019

Cevap bırakın