Bitlis Sohbet


Değerli okuyucularımız,Anadolu tarihinin önemli merkezlerinden biri olan ve minareler şehri olarak bilinen Bitlis sohbet odalarındaki bilgilerle güzellikleriyle sizlerle olacağız.

Bitlis sohbet odaları

Bitlis sohbet odaları zirvenin başından beri mobil sohbet ile bu eşsiz sohbetin farkına varmasıyla kendi sohbet odalarını açmış bizlerde buradayız diyerek adını yazdırmışlardır.Bitlis sohbet odaları girildiğinde tanınması,katılımcılara sohbetin şaheserliğinden bağsetmesini, kolaylıklarının aydınlatması,için azimle ve tabiki mücadele ile çaba gösteriyorlar.

Bitlis sohbet odalarının amacı,dünya kamuoyu tarafından bilinerek tanınması,ve bunun icinde Yerli ve Yabancı insanların sohbet odalarını ziyaret etmelerini vurgulamaktır.Böylelikle sesli ve görüntülü iletişimininde Bitlis sohbet odalarında olması tabiki,ziyaretci akımının sağlanması açısından büyük bir faktör olacağını bilmekte ve hedefini bir üst kademeye taşımaktadır.

Büyük bir kalabalığa sahip olan bitlis sohbet odaları 349.396 nüfüsa sahip bir ilimizdir.Bitlis ilimizin havası çok sert olmasına rağmen,Kışları erken gelir geç gider.Bitlis mayıs ve ekim arası kurak bir mevsime sahiptir.Bol kar yağmasına rağmen,Yazları sıcak ve kısa sürer.Bitlisin lezetlerinin başında ise büryan kebabı gelmektedir.Keçi etinin özel kuyularda pişirilmesinden kaynaklanmaktadır.

Bitlis sohbet sitesi

Sağlam bir tarihe sahip olan Bitlis sohbet odalarınada bu huzuru kaliteyi sunmaktadır.Medeniyete sahip olan Bitlis insanları,huzurun adresini Bitlis sohbet odaları olarak dile getirmektedir.Bitliste beş minare türküsünü bilmeyen yoktur sanırım.Bu türkü gerçek bir yaşantının sonuçu olarak söylenerek dillerden dile gelmiştir.

Doğunun adeta saklı bir köşesinde kalan Bitlis ilimiz sohbet odalarıyla bilmeyenler için tanınmaktadır.ilim irfan yönleriyle bilinen bitlis insanları ile sohbet ve muhabbet bir o kadar güzeldir eminim ki.Cana yakın samimi insanlara sahip olan Bitlisliler,kardeşçe Her milletten din ırk cinsiyet farketmeksizin,Bitlis sohbet odalarının kapılarını açmışlar.

Bitlis sohbet odalarında radyo dinleyebilir,eğlence oyunlarıyla günün stresini atabilirsiniz.insanı insan yapan hayat boyunca yaşadığı olaylarıdır.Acısıyla,tatlısıyla,heyecanıyla,telaşıyla,birçok yorgun anlarımız olur.Elbette belli kurallar çerçevesinde gerçekleşen herkesin yerine gerirmek için zorunluğu olduğu sorumlulukları vardır bu hayatta.

Peki bu yoğun tempoda ne yapmamız gerek?Bu soru hepimiz için muamma.Aslında sohbet edip dostluk ve arkadaşlık kurmak,birşeyleri paylaşmak bu paylaşımdan güzel bir sevgi bağı kurmak,bunlar çok güzel duygulardır.Yapmamız gereken üyeliksiz ücretsiz Bitlis sohbet odalarına girip sohbete girip eşlik etmektir.

Bir önceki yazımız olan Bilecik Sohbet başlıklı makalemizde Bilecik sohbet, Bilecik Sohbet Odaları ve Bilecik sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 71 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Mart 2019

Cevap bırakın