BİTLİS SOHBET ODALARI


Bitlis Sohbet odaları ve Bitlis Mobil Sohbet sitelerinde sohbetler nasıl yapılmaktadır inceleyelim.

Bitlis’in yemekleri her yörenin ki gibi enfes ve lezzetlidir. Ciğer Taplaması,Has dolması,Büryan,İskender Kebabı,Katıklı Dolma,Kükü gibi değişik tatlarda yemekleri vardır.

El Aman hanı,Süphan Dağı,Ahlat Müzesi,İslahiye medresesi, Bitlis Kalesi,Sultaniye Cami,Kureyşi Cami,Emir Bayındır Camisi,Bitlis Ulu Cami,Tarihi hizan cami,Gökmeydan Cami,Rahva Kervansarayı,Ahlat Mezarlığı,Nemrut Gölü,Çifte Kümbet,Emir Ali Kümbeti,Usta Şağirt Kümbesi,Abdurrahman Gazi Türbesi gibi bir çok tarihi eserler buralarda görülmektedir.

Bitlis’te armut ve cevizi ile ünlüdür.Elma kiraz dut,vişne badem,ayva kayısı da çok önem taşır. Bu besinler herkes için çok faydalıdır.Ve herkes bu besinleri evlerinde de bulundurur.

Bitlis insanlarının çenesine çok düşüktür.Sohbet etmeye başladığı andan itibaren kimse onları durduramaz ve konuşmalarının arasına birinin girmesine izin vermez. Yalnız onlar konuşsun ister.

Bitlis Sohbet odaları Bitlis insanları sayesinde açılmıştır.Sohbet ortamına hızlı bir biçimde giriş yapmıştır. Sohbet odalarını hizmete sunup Muhabbetlerin tadını doyasıya çıkarmaya en basından söz vererek bu yola baş koymuşlardır.Sohbet odalarında sohbet sitelerinde insanlar birlik beraberlik içinde nasıl davranılmasını bilen bireylerdir. Tabi bazı insanlar bu grubun içine girmemektedir.Çünkü her insanın yapısı karakteri farklı olduğu için yetiştirdikleri ortam farklılık gösterir. Bu her yörenin kendine ait değişik kuralları vardır. Bu kurallar her yerde geçerlidir. Başta evde olmak üzere sohbet odalarında da kurallar vardır.Ve herkes bu kurallara uymak zorundadır. Sohbet odalarında buna benzer farklı kurallar da geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan BİNGÖL SOHBET ODALARI başlıklı makalemizde Bingöl sohbet, Bingöl Sohbet Odaları ve Bingöl sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 120 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Nisan 2019

Cevap bırakın