ARDAHAN SOHBET ODALARI


Sevgili okurlarımız yeni yazımızla karşınızdayım.Bu yazımızda size Ardahan sohbet odaları ve Mobil sohbet odalarından bahsedeceğim.

Ardahan Türkiye’nin en güzel yörelerinden biridir. Ardahan da Türk alevi ve Kürt her çeşit insanlar bulunmaktadır.Bu insanlar Ardahan da sevgi saygı çerçevesinde huzurlu bir biçimde buralarda yaşamakta ve yaşamlarını sürdürmektedir.

Ardahan insanları saygılı terbiyeli cana yakin samimi kendini bilen saygın nerede ne konuşacağını bilen konuşmalarına özen gösteren ve duygusal insanlardır.Duygu yoğunlukları çok fazladır.Karşısındaki insanlara da daha saygılı davranır.
Saygılarından terbiyesinden kalitesinden ödün vermez.Ardahan insanları asla karsısındaki insanlara karşı saygısızlıkta bulunmaz.Bu da onlar için güzel bir duygudur

Ardahan insanları duygularını çok çabuk dışa yansıtan insanlardır. Sinirli de olsa sakinde olsa duygusal da olsa bunu çok çabuk dışa vururlar.Bazı insanlar dışa vurmaz içinde yaşarken Ardahan insanları dışa çabuk yansıtır.Buda karakter ve yapı meselesidir.Her yörede olduğu gibi Ardahan’da da her karakterde her yapıda insanlar var olmaktadır.Bu da demek değildir ki Ardahan da yaşayan insanların hepsi kötü ve karaktersiz insanlardır diyemeyiz. Ardahan da da karşımıza iyi insanlar da çıkabilir kötü insanlar da bunlara dikkat etmeli ve kötü niyetli insanlara güvenmemeliyiz.

Ardahan sohbet odalarında da insanlar duyguları çok çabuk dışa vuran açık sözlü dobra insanlar vardır.Sohbetlerini muhabbetlerini açık sözlülükle devam ettirir Asla insanları kırıcı şekilde ifade etmez kelimelerini seçerek devam ettirir.Kalp kırmak kolaydır.Asıl önemli olan kırılan kalbi onarmak ve tamir etmek zordur.Ardahan insanları bundan yola çıkarak Ardahan Sohbet odalarını Ardahan insanları için kurmuştur.

Ardahan sohbet odalarında insanlar birbirlerini kırmamak için saygısız yapmamak için uğraşmazlar.Çünkü Ardahan sohbet odalarındaki insanlar her şeyin farkında olan saygılı terbiyeli kaliteli sağlam insanlardır.Asla bunların dışına çıkmazlar.saygısını herkese gösterirler.Önemli olan da budur.Sizleri de Ardahan Sohbet odalarına bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Düzce Sohbet başlıklı makalemizde Düzce Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 72 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Haziran 2019

Cevap bırakın