Ankara Sohbet


Değerli okuyucularımız,Ankara sohbet şehrimizin,Soğuğu serttir ama,sıcağı da öyle nemle birlikte boğmaz,nefes aldıran cennet şehrimizdir.

Ankara sohbet odalarında,aşk bir başkadır,aşık olurlar,farklı sever,farklı benimserler.Ankara’sohbet odalarımız,aşkın en güzel izlerini,gece karanlığında yada gün batımında,farklı şehirlerdeki ülkelerdeki insanlara hissettiriyorlar.Türkiye’nin başkenti olan Ankara şehrimiz en önemli şehirlerden biridir.

Ankara şehrimiz batı karadeniz bölgesinde kalan,kuzey kesinleri hariç,büyük bölümleri iç anadalu bölgesinde kalır.Ankara şehrimizin nüfusu,5,503,985’milyondur.

Ankara şehrimizin 25-tane ilçeleri bulunmaktadır.(Çankaya,Keçiören,Yenimahalle,Mamak,Etimesgut,Sincan,Altındağ,Pursaklar,Gölbaşı,Polatlı,Çubuk,Kahramankazan,Beypazarı,Haymana,Elmadag,Akyurt,Şereflikoçhisar,Bala,kızılcahamam,Nallıhan,Ayaş,Çamlıdere,Kalecik,Güdül,Evren)’dir.

Arkadaşlar Ankara şehrimizin iklimi ise,Ankara ilinin kışları,çok soğuk ve yazları da çok sıcaktır.

Gelelim değerli sohbet mobil okuyucuları,Ankaranın,damak çatlatan lezzetlerine,(Ankara-Tava,Öllüğün-Körü,Beypazarı-Güveci,Ankar-Simidi,Çubuk-Turşu,Beypazarı-Kurusu,inceğiz-çorbası,Kuru-köfte,Entekke-böreği,Yemlik-cacığı,Tamtak-tiridi,Şibit-tatlısı,Efelek-sarması,Bazlama-kebabı,gibi yöresel yemekleri vardır

.Evet arkadaşlar,ankaralı bilindik isimler de yer almaktadır.(Ahmet-mümtaz-taylan,Beren-Saat,Boran-kuzum,Onur-saylak,Cansu-dere,Doğa-rutkay,Erdal-beşikçioğlu,Kartal-tibet,Mert-fırat,Nil-Karaibrahimgil,gibi ünlülerde Ankara ilimizdendirler.

Ankara sohbet odalarında insanlar Ankara sohbet odalarının birliğinden dolayı,Sohbet odalarının kendi adına sunucularını açmışlar,her ile hitap etmektedirler.

Ankara sohbet odalarında,insanlar topluluğu,her şehirde olduğu gibi,çoğunluğu diğer ufak şehirlerden göç etmiş insanlar oluşturur.Ankara sohbet odalarına girdiğinizde sizleri çok çeşitli ve farklı yapıda insanlar sohbet odalarında sizleri karşılarlar.

Ankara sohbet odalarının bir bölümü eğitimlerini devam ettiren öğrencilerin insan topluluğu karşılarken,Hem Ankara da yaşayan hemde farklı illerden göç etmiş eğitimlerini tamamlamaya gelen insanlarda oluşturur.

Ankara sohbet odalarında insanlarla sohbet etmek ve muhabbet edip tanışmak isterseniz,yapmanız gereken,arama motorlarından google ve choreme bölümüne adresimizi yazıp giriş yapabilirsiniz.Sizlerde Ankara sohbet odalarına gelin,ve Ankaralı şehirden insanlarımızla diyalog yakalayın.

..Sağlıcakla ve EsenKalın..

Bir önceki yazımız olan Amasya Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Amasya Sohbet Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 98 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Mart 2019

Cevap bırakın