AMASYA SOHBET


AMASYA SOHBET Sevgili okurlarımız simdi size bu yazımızda Amasya’nın coğrafi özellikleri ve Amasya sohbet’in IRC dünyasına nasıl başladığını kısaca anlatayım.

Orta Karadeniz’de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya, 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkarlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde olmuştur.Kurtuluş savaşının başlangıç temelleri de Amasya’da atılmıştır. Amasya, tarihi ve kültürel zenginlikleri yanı sıra, özellikle Yeşilırmak kıyısına yapılmış Yalı boyu evleri ile dikkat çekmektedir.Amasya (merkez), Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova’dır. Amasya’nın nüfus oranı bayanlar da %49.30 erkeklerde %50.07 dir. Dünyanın en güzel Misket elması, kirazı, şeftalisi ve bamyasının üretildiği, tarih ve doğanın birlikte bulunduğu ilginç bir antik kent görmek istiyorsanız sıcak kanlı ve misafirperver Amasya sizi bekliyor.

Amasya insanlarının çok misafirperver olduğundan bahsettik. Bu özelliklerinden dolayı Amasya insanlarının akraba ve çevresi sürekli yabancı misafirleri evlerine konuk etmekte ve ikramlarda bol bol yapmaktadır.

Amasya Sohbet dünyasının gözdesi olacak bir sohbet sitesi açmıştır.Amasya sohbet 81 ilin hayran kalacağı bir sohbet sitesi olacaktır.Bu Amasya sohbet sitesinde insanlar birbirlerine çok sıcak ılımlı sevecen cana yakın bir şekilde davranmakla beraber ilk karşılaşma anını insanları etkileyerek yapmaktadır. Amasya sohbet sitesinde şu sohbet odaları vardır.Amasya sohbet, Amasya Mobil sohbet odası,Kameralı sohbet odası,yetişkin sohbet odaları, sesli sohbet odaları,Chat odası Muhabbet odası bulunmaktadır. Her sohbette keyifli huzurlu sohbetler oluşmaktadır.En sıcak en samimi en cana yakın sohbetlerin kalbi Amasya sohbet ‘te atar

Bir önceki yazımız olan KONYA SOHBET ODALARI başlıklı makalemizde KONYA SOHBET ODALARI hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 72 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2019

Cevap bırakın