Almanya Sohbet


Almanyanın en büyük şehri olan,Berlin sesli chat Almanya odaları türkiyemizde güncellenmiştir.Avrupanın en kalabalık şehrinden birisi olan,Berlin,3 milyon 500 bin nüfusa sahip.2012 yılında,yapılan istatistiklere göre berlinde yaşayan yabancı sayısı 176 743 olarak belirlenmiş ve bunların 101 000 bin türklerden olusturmaktadır.

Türklerden sonra Berlinde en çok yaşayan diğer yabancıların sayısı 46 945,Polonyalıların 19 771 italyanlar 15 933 Bulgarlar 15 253 Fransızlar ve 10 953 Yunanlar olusturmaktadır.Bu gerekçeden dolayı Türkiye mizde her yabancı ülkeden girişler sitemize gelmekte ve türkiyedeki bütün dostlarımızla Sohbet edebilmekte,birbirlerini tanimaktadırlar.

Almanya sohbetin kurulma sohbetlerinden biri Farklı insanlarla Türkiyenin farklı illerinden bay bayan insanları tanımak,örf adetlerini öğrenmek,bununla birlikte arkadaşlıklarına ev sahipliği yapıp cevrelerini geliştirmektir.

Böylelikle internet yolu üzeri tanışıp,sonradan kalıcı dostluklara yol acabilmektedir.Daha fazla iletişim sağlayabilmeleri için günün 24 saati internet wep aracılığıyla sohbet sitelerimize girişler %80 artışta bulunmaktadır.Aslında bakılırsa buradaki tek amacımız güvenli,seviyeli,kaliteli,bütün kullanıcılara ev sahipliği yapabilmek,onlarla iletişim daha kolay hizmet verebilmesir.

Bir önceki yazımız olan Sesli Sohbet Nedir? başlıklı makalemizde Cep Sohbet, chat ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 74 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Şubat 2019

Cevap bırakın