AFYON MOBİL SOHBET


Değerli dostlarımız Afyon Mobil Sohbet IRC dünyasındaki ilk adımlarını nasıl atıyor neler yapıyor bir göz gezdirelim.

  • Afyon şehrimizin ilçeleri sırasıyla Başmakçı,Bayat, Bolvadin, Çay,Çobanlar,Dazkırı,Dinar,Emirdağ,Evciler,Hocalar,İhsaniye, iscehisar,Kızılören,Merkez,Sandıklı,SinanPaşa,Sultandağı, Şuhuttur.
  • Afyonun nüfusunun en kalabalık olan bölgesi Kızılören ve Sultandağıdır. Bu iki yerimizde bayan nüfusu %52 oranında olup erkek nüfusu daha azdır.Erkek nüfusu ise %47 oranındadır.Görüldüğü gibi Afyonda bayan nüfus daha fazladır.
  • Afyonda insanlar geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Afyonda yetiştirilen tarım ürünleri haşhaş şekerpancarı,ayçiçeği,patates üretilir.Ayrıca Dünyanın en güzel Arpası burada bulunur.Onun dışında Napolyon Kirazı da burada üretilmektedir.
  • Afyonun iklimi ise kışları karlı ve soğuk yazları ise sıcak ve kurak geçer.Afyonda bozkır iklimi görülür.
  • Afyon insanlarının çalışkan ve zeki iyi niyetli olduklarını söylemiştik.Afyon insanlarının böyle iyi niyetli olması çok güzel bir histir.Neden derseniz şimdilerde iyi niyetli düşünceli insanları bulmak oldukça zordur. Bu zamanda insanlar iyi niyetten yoksun kaba karşısındaki insanları kırıp döken inciten düşüncesiz insanlar olarak da bilinirler.
  • Sanal ve IRC ortamında ve Sohbet odalarında da böyle düşüncesiz kaba insanlara denk gelmişsinizdir.Sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde her cins her karaktere sahip değişik insanlar bulunmaktadır. Ama Afyon Mobil sohbet odalarındaki yöneticilerin tek amacı Mobil sohbet odalarında ve Mobil Sohbet sitelerinde böyle düşüncesizlik yapan iyi niyetli olmayan kaba insanları Sohbet odalarından uzak tutmaktır.Bu insanlar Mobil sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde her daim huzur bozan insanlardır. Afyon Mobil sohbet odalarında huzur ve insanların rahatlığı mutluluğu her şeyden önce gelir ve buna çok dikkat ederler.
  • Afyon Mobil sohbet siteleri ve sohbet odalarında bulunan yöneticiler en çok maneviyata önem verirler maddiyat onlar için son plandadır. Ve bu yüzden gelişip büyüme göstererek iyi yerlere gelmek için saygıdan kaliteden iyi niyetlerinden ödün vermez.Asla pes etmezler Kararlı yapılara sahiptirler. Bu özellikleriyle iyi yerlere geleceklerinin garantisini vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Antalya Mobil Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Antalya Mobil Sohbet Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 85 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Mart 2019

Cevap bırakın