Adana Sohbet


Yaşadığımız toplumda 81 il bulunmaktadır.Ve bu şehirlerimizde hepinizin bildiği gibi,yaş dil,din,cinsiyet ayrımı yapmadan insanlarımız yaşamaktadır.Bu illerde herkesin,örf’ü,âdet’i,gelenekleri farklıdır.Adana şehrimizde bu illerin başında gelmektedir.Adana şehrimiz 1.748 milyon nüfus yoğunluğuyla ilk şehrimizdir.

Adana Sohbet 2019

“Adana” şehrimiz akdeniz bölgesinde yer almaktadır.Adana şehrimiz,Seyhan,Yüreğir,Çukuova,Sarıçam ve Karaisalı,5 büyük ilçesinin birleşimi ile oluşur.Bunun yanı 15 tane toplamında ilçeleri bulunmaktadır.Adana’dan herkes hemşerileri ile tanışmak ister.Üyelik istemeden,ücretsiz bir şekilde konuşmak,ve muhabbet edip tanışmak isterseniz,mobil cep telefonları cihazlarınızdan bu artık çok kolay.

Hepimizin bildiği gibi Adana şehrimizin iklimi,coğrafi yapısı dağlık ve ovalık kesimlerden oluşurken,iklim değişiklikleri fark göstermektedir.Yazları sıcak ve kurak,geçerken kışları ise,ılık ve yağışlı bir makanizması vardır.En önemlisi de,”Akdeniz”iklimini oluşturmaktadır.

Adana Sohbet Odaları

Hepimiz adanalı arkadaşlarımızla,tanışmak isteriz,yurdumuzun sevecen insanlarının bakış açılarını bilmek isteriz.Sizlere kolaylık sağlayan ücretsiz adana sohbet odaları,sizlerin rahat bir ortamda bulunup sohbet etmenizi istediği için,böyle kolay bir güzel yol bulundurmaktadır.

Adananın birde zengin mutfak kültürü bulunmaktadır.Mesela herkes merak eder değilmi,adana şehrimizin mutfak kültürlerinin yemek özelliklerinin başlıca sebeblerinin ne olduğunu oluşturduğunu,bunlardan başlıcaları un,bulgur,et ve çeşitli baharatların kullanılmasıdır.Yoğurt,süt,peynir,çökelek’de bol miktarda kullanılmaktadır.Kebabı ise çok ünlüdür.Mesela adanın özgü yöresel mutfağı bulunmaktadır.

Adana

(Kesme,hamur,yüzük,düğün,çorbaları,Yemekleri,ise,süllüm mercimekli ıspanak başı,kabak çintmesi,bulgur yemekleri,ekşili topalak,sarmısaklı,içli köfte,sakatat dolması,kebapları da,adana ve çingene kebabıdır.içeceklerden ise şalgam ve meyan kökü kullanılır.Tatlılardan ise karakuş tatlısı,taş kadayıfı,ve halka tatlısıdır.)

Adanalı hemşerilerle sohbet etmek,özgün mutfaklarını öğrenmek,onlarla muhabbet eşliğinde bir sıcak çayın mola keyfini yapmak,bay bayan cinsiyet yapmadan Adana sohbet odalarında bulunmak isterseniz,internet ağı üzerinden bağlanabilir,sohbetin keyfini çıkartabilirsiniz.Sohbet mobil üzerinden,girdiğiniz adana şehrinin odalarına,insanlarla tanıştığınız zaman,Adana insanlarıyla sohbette bulunduğunuzda çok sevecen bir yapıya sahip olduğunuzu görmektesiniz.

Adana Sohbet

Bilmeyenler için değerli okuyucularımız,Adana şehrimiz en eski bilindik tarihi,3000 yılı öncesine aittir.Adana sohbet odalarına gelen insanlarımız,Adana,’yı şöyle bir şekilde ifade etmektedir.Adana ÇukurOva’nın gelinliği gibi,bembeyaz pamuk tarlaları,Seyhan’ı Ceyhan’ı ile bir Cennettir.Adana sohbet odalarında bulunmak,havasıyla sımsıcak insanlıklarıyla,herkese sohbet kapılarını açan,Adanalılar,misafirperverlikleriyle herkesi adana sohbet odalarına beklemektedirler.

Tarihten gelen bir sembol güzelliği ile adete sizlerin gözlerinizi kamaştıracak güzel sohbetleriyle,sizleri beklemektedirler.Adana sohbet odalarında,insanlarımızın neşeleri,hayata olan sevgileri adana sohbet odalarına yansıyarak sizleri cezbetmektedir.

Yiğitliği mert insanlığı,delikanlı karakterlere sahip olan insanlar Adana sohbet odalarına giren arkadaşları kardeşleri olarak giren herkesi koruyup,kollayarak yanında olmaktadır.

Güzel Adana’mızın sohbet güzelliğini ve şehrinin güzelliklerine şahit olmak keşfetmek isterseniz,yapmanız gereken,elinizdeki cep telefonlarınızdan veya evinizdeki bilgisayarlardan,nereden olursa olsun sohbet odalarına girebilir keşfedebilirsiniz..

Not:Adanalı ilimiz ve şehrimiz içinde bir çok tanıdık isimleriyle de bilinir.(Yılmaz Güney)-(Şener-Şen)-(Ümit-Besen)-Feridun-Düzağaç)-(Murat-Kekilli)-(Salih-Güney) gibi birçok adana doğumlu bilindik insanlarda bu şehrimizde büyümüş ve yetişmiştir.

Saygılarımla..

Bir önceki yazımız olan ADANA SEVİYELİ MOBİL SOHBET SİTESİ başlıklı makalemizde ADANA SEVİYELİ MOBİL SOHBET SİTESİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 160 defa

Kategori: Adana Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2019

Cevap bırakın