Ana Sayfa > komedi > Yedi Psikopat izle | 720p Türkçe Altyazılı HD izle

Yedi Psikopat izle | 720p Türkçe Altyazılı HD izle

Yedi Psikopat izleSeven Psychopaths izle

Yeni Psikopat izlerken oldukça güleceğiniz bir yapıtla karşı karşıya geleceksiniz. Film İngiltere ’de bu yıl vizyona giren başarılı komedi filmlerinden. Filmde birçok komedi unsuru bulunduğu gibi aynı zamanda suç unsurlarının da bulunduğu kaliteli bir yapıt… İngiliz film eleştirmenlerinin tam not verdiği film aynı zamanda bütün dünyada da ilgi çekecek kadar izleyenlerden ilgi gördü. Filmin senaryosundan, oyunculuğuna kadar hemen hemen bütün kadrosu takdir edilesi bir başarıya imza atmışlar diyebiliriz. Filmin senaryosunu yazan ünlü senarist ve yönetmen olan Martin McDonagh. Yaratıcı bir esere imza atan Martin McDonagh bu eseriyle İngiltere ’de adından oldukça bahsettireceğe benziyor. Mc Donagh aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yapmıştır.

Film değişik karakterler üzerine kurulmuş başarılı bir eser. Yeni Psikopat izlerken gülmekten kendinizi alamayacaksınız. Filmin konusunda geçen ise Marty ’nin sıradan hayatının birden bire nasıl arkadaşları sayesinde alt üst olduğudur. Bir köpek hırsızı olan Billy hayatını zengin kimselerin köpeklerini çalıp fidye isteyerek idame ettirmeye çalışır. Ancak Marty ’nin arkadaşları olan Billy ve Hans yine zengin birinin köpeğini çalmayı amaçlarken, psikopat bir katilin köpeğini çalarlar. Katil ise köpeğini çok sevmektedir ve köpeğinin intikamını almak ister. Her ne kadar istemese de Marty de olaylara dahil olacaktır. Yeni Psikopat izlemenizi kesinlikle önerdiğimiz filmler arasında. Filmi sitemizde 1080p izleyebilir veya HD izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yedi Psikopat izle | 1080p Türkçe Altyazılı HD izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Yedi Psikopat izle | 720p Türkçe Altyazılı HD izle