Ana Sayfa > komedi > Yedi Psikopat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Yedi Psikopat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Marty, Yedi Psikopat ismini verdiği fakat hikayesini bir türlü tamamıyla kurgulayamadığı kitabını güçlükle yazma çabasında olan bir yazardır. Çılgın tarafları olan, işsiz oyuncu Billy ise Marty ’nin komşusu ve en samimi dostudur. Şu sıralar geçimini ise zengin köpek sahiplerinin köpeklerini kaçırarak, ve para isteyerek devam ettirir. Marty’yi ise piskopat şekilde çok sevmektedir. Oldukça saygılı bir adam ve karısı kanser tedavisinde olan Hans ise Marty ’nin suç ortağıdır. Önceden ortalığı birbirine katmış bir adamken, artık kendini daha durgun bir yaşama ve dine vermiştir. Ancak Billy ve Hans son işlerini batırırlar. Psikopat bir katil olan Charlie’nin çok değerli olan köpeğini kaçırırlar. Charlie hayattaki bütün insanları çok sevdiği köpeği için öldürebilecek bir piskopattır. Marty bütün bu kovalamaca da sonunda kitabını sonlandırabilecek ilhamı bulur; şimdi asıl sorun Charlie’den kurtulup hayatta kalabilmektir. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Yedi Psikopat Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Yedi Psikopat izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Radyo Yıldızları izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Yedi Psikopat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD