Ana Sayfa > 2013 filmleri > Yaşam Savaşı, Hours izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Yaşam Savaşı, Hours izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Yaşam Savaşı 2013 yapımı gerilim filmidir. Önceden yaşanmış gerçek olaylardan esinlenerek yapılmıştır. Hasta çocuğunu hayatta tutmak için çok fazla çaba göstermektedir. Yeni doğacak çocukları için heyecanlanmaktadırlar ama erken sancıların başlaması genç kadının doğum esnasında ölmesine yol açar. Bebek yaşamaktadır ama erken doğum nedeniyle akciğerleri gelişmemiş ve küvöz’de yaşamaktadır. Doktorlardan biri hastaneden gider ve arkasında elektrik kesilince babası bebeği hayatta tutmak için uğraşacaktır. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Yaşam Savaşı Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Yaşam Savaşı izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Paranoya, Paranoia izle | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Yaşam Savaşı, Hours izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD