Ana Sayfa > animasyon > Turbo izle | 1080p — 720p Full HD izle

Turbo izle | 1080p — 720p Full HD izle

Sürekli hayal kuran bir sümüklü böceğin en büyük hayali dünyanın en hızlı sümüklü böceği olmaktır. Kendisini diğer arkadaşlarından daha yavaş gören ve bu nedenle dışlanmış hisseden sevimli hayvanın başına sıradışı bir kaza gelir. Kaza sonrasında yaşadığı değişim ise onu hayallerine yaklaştıran şey olur. Küçük kahraman artık kabuğunda saklanmak yerine tüm cesaretini toplayıp kendi türündeki arkadaşlarını bir araya getirir. Dünyanın en hızlı sümüklü böceği olma gibi imkanı olmayan bir isteği olan basit bir sümüklü böceğin başına olağandışı bir kaza gelir. Bu kazanın ardından hareketlerinin değiştiğini anlamaya başlar. Hızı artan sümüklü böcek Turbo, bundan böyle kabuğunda saklanmak yerine tüm cesaretiyle kendi türündeki dostlarını çağırır. Bu dostları için olduğu gibi kendisi için de son derece önemli bir gelişmedir. Yapmak istediği tek şey dünyanın en büyük hız yarışı olan Indy 500’ü ne olursa olsun kazanmaktır. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Turbo hd izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Turbo izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Barbie In a Mermaid Tale 2 | 720p – 360p – 480p – 240p(Türkçe Dublaj) Full Hd İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Turbo izle | 1080p — 720p Full HD izle