Ana Sayfa > 3 boyutlu > Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü | 3D — 1080p TR Dublaj

Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü | 3D — 1080p TR Dublaj

İzlemek istediğiniz film 3D seçeneği ile yüklenmiştir.İzlemek için Monitörünüzün 3D uyumlu olması gerekmektedir.
Transformers 3: Ay ’ın Karanlık Yüzü filminin konusu insanların neden olduğu bir hata sonucu dünyanın şu ana kadar en büyük savaşına tanık olması ele alınıyor. Ay ’a yapılan yolculuk sırasında ayda bulunan bir Decepticon ’u canlandıran insanoğlu kendini yine Decepticonlar ile bir savaşın ortasında bulur. Transformers serisinin her filminde Decepticonlar biraz daha güçlü bir şekilde önümüze geliyor. Buna karşı seri ilerledikçe de Optimus Prime ’ın gerçekte ne kadar güçlü olduğu karşımıza çıkıyor. Ancakserinin 3. filminde Decepticonlar insan hayalini zorlayacak düzeye çıkartılmış diyebiliriz. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Transformers 3: Ay ’ın Karanlık Yüzü 3D izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Transformers 3: Ay ’ın Karanlık Yüzü izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan İlk Yenilmez: Kaptan Amerika | 3D — 1080p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü | 3D — 1080p TR Dublaj