Ana Sayfa > Sohbet > TEKİRDAĞ SOHBET SİTESİ 2019

TEKİRDAĞ SOHBET SİTESİ 2019

Sevgili arkadaşlarımız ve değerli dostlarımız bu yazımızda Tekirdağ coğrafi özellikleri, Tekirdağ Sohbet sitesi ve Tekirdağ sohbet odaları hakkında bilgiler paylaşacağım.

Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında yer alan Tekirdağ, tarih boyunca pek çok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bilinen en eski adı, Bisanthe ve Rodosto’dur. Tarihi Paleolitik Çağ’a dayanmaktadır. İlk misafirleri Traklar olarak bilinir daha sonra bölge Makedon, Pers, Roma ve Doğu Roma İmparatorluklarının hakimiyeti altına girmiştir. Bölge tarih boyunca akınların hedefi olmuştur. Orhan Gazi’nin büyük oğlu olan Şehzade Gazi Süleyman Paşa, Gelibolu’yu fetheder ve daha sonra 1356 yılında, Malkara ve Şarköy’de alır. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet İstanbulu fethetmiştir ve Tekirdağ bu sırada iç şehir haline gelmiştir. Bölgeyi Türkleştirmek isteyen Fatih, Anadolu’dan Yörük Türkleri getirerek burada yaşamalarını sağlamıştır.

Meşhur Yemekleri; Burma Sucuk, Cizleme, Damat Paçası, Hayrabolu Tatlısı, Kandilli Mantı, Rakı, Sini Mantısı, Tekirdağ Köftesi

İlçeleri; Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy. İklimi: Marmara kıyılarında Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazlar sıcak ve kurak geçer. Yağışlar kış ve ilkbaharda olur. İç kısımlardaysa, kara iklimi hâkimdir ve kışlar kıyılar nazaran soğuk geçer.

Tekirdağ insanları milliyetçi, yardımsever, içinden geldiği gibi samimi konuşan sıcak kanlı insanlardır. Sohbet etmeyi yardıma muhtaç insanlara yardım etmeyi ilgilenmeyi çok severler.

Tekirdağ insanlarında IRC dünyasına hizmetine başlatmakta ve bunun için çalışmalarına tüm hızla devam etmektedir. Tekirdağ Sohbet Sitesini kurarak hizmete sunmaktadır.

Tekirdağ Sohbet Sitesi dışında Tekirdağ Mobil sohbet sitesi Tekirdağ Sesli Mobil sohbet sitesi, Tekirdağ yetişkin sohbet sitesi, Tekirdağ Kameralı sohbet siteleri de aktif olmakla birlikte Tekirdağ insanı ve Türkiye’nin 81 ilinden herkesi Tekirdağ Sohbet sitelerine beklemektedir.

Tekirdağ Sohbet sitelerinde sohbet odaları da sohbet dünyasına ilk adımını atmaktadır.Tekirdağ Sohbet odaları şunlardır.

Tekirdağ Sohbet odası,Tekirdağ Mobil Sohbet odası,Tekirdağ Yetişkin sohbet odası,Tekirdağ Sesli sohbet odası, Tekirdağ Kameralı sohbet odası, Muhabbet odası,Chat odasıdır.

Tekirdağ Sohbet sitelerinde insanlar yeni dostluklar edinmek arkadaş ortamı yaratmak amacıyla bu sohbet sitelerini tercih etmektedir.Sohbet sitelerinden bekledikleri aradıkları tek şey huzurlu sıcak vaktini güzel geçirecek ferah bir ortam olmasını ümit etmektedir.

Bir önceki yazımız olan SESLİ CHAT SİTESİ 2019 başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – TEKİRDAĞ SOHBET SİTESİ 2019