Ana Sayfa > ana sayfa > Takiye Filmini izle

Takiye Filmini izle

-Takiyye 2010 Türkiye,Almanya / Yerli Filmler-Yerli Puanı: 6.1/10Tür: Dram, Politik
Yönetmen:Ben Verbong
Senaryo:Kadir Sözen
Süre:1 saat 35 dkOyuncular: Fahriye Evcen, Ali Sürmeli,
Rutkay Aziz, Serkan Keskin, Özay FechtAlmanya ’da ailesiyle birlikte yaşayan Metin, Jimpa adlı bir kuruluşa üye olur. Bu kuruluşun amacı, inançlı insanları camilerde veya çeşitli mekanlarda kendi yanlarına çekmek ve kar ortaklığı dağıtmaktır.. Vaad edilen kar payları inançlı ve saf cemaatin gözünü boyayacaktır. Metin de bu işin önemli isimlerinden birisi olacak ve mahallesindeki tüm Türkleri bu kuruluşa para yatırmaları için ikna etmeye çalışır. Çünkü Metin ’in aklında sadece inançları doğrultusunda hareket etmek vardır ve gerçekleri görememektedir.. Aradan geçen zaman içinde, Jimpa ’nın bir anda bütün şubelerinin kapanmasıyla gerçekleri görmeye başlayacak olan Metin ’in tüm hayatı alt üst olacak ve etrafındaki sevdikleri tehlike altına girecektir…İnançları sömürerek kar payı dağıtan ve belli bir süre sonra bütün paraları dolandıran bir çok firmadan sadece birini ele alan bu film, çok detaylı olmasa da olayların iç yüzünü araştırıyor.. Saf insanların inançları aracılığıyla kandırılarak ellerindeki her şeyin bir anda sıfırlanması ve bunun sebep olduğu yıkımların işlendiği bu filmi Vizyonfilmizle.Net olarak sizlerle paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz… İstediğiniz Yerden Başlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dilekler Zamanı Film izle başlıklı makalemizde dram filmleri, genel ve yerlİ filmler hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Takiye Filmini izle