Ana Sayfa > aile > Şahane Hayat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Şahane Hayat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Batmanın kıyısına yaklaşan George Bailey bir yılbaşı akşamında kendisini göle atarak hayatına son vermek üzeredir. Hayata geldiğinden bu zamana kadar hep bu önemsiz kentte yaşamını sürdüren Bailey kendisini buraya ve halkına vermiş, nazik ,anlayışlı ve insanlara yardım etmeyi seven bir karakterdir.Büyük bunalım ‘ı zararsız geçirmiş babasından üzerine aldığı mesken ve finans ajansı vasıtası ile kentlilerin birçoğunun ev sahibi olmasını sağlamıştır.Dolayısıyla bütün hayallerini ertelemek mecburiyetinde kalmıştır.Halka yaptığı binlerce iyilik kalpsiz banka sahibi Henry F. Potter’ın menfaatleri ile karşı karşıya gelir . Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Şahane Hayat Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Şahane Hayat izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Sihirli Oyuncaklar izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Şahane Hayat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD