Ana Sayfa > Cinsellik > Saf aşkın reçetesi

Saf aşkın reçetesi

Saf aşkın reçetesi

“Ask doga eczanesinde nasil elde edilir?”diye hiç düsündünüz mü? Birileri düsünmüs olmali ki, askin reçetesi hazirlandi… Dozunu tutturmaksa size kaldi

ILACIN ADI: Ask * Familya: Sevdaca * Bitki adi : Askus Tadarus

* Elde edilisi: Aski elde etmek için türlü yöntemler vardir. Birinci yöntem için ilkel maddeler, para, bir çift söz ve bir çift kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahali oldugu için, endüstride baska yollarla elde edilir. Özellikle orta insanlar arasinda ask, parasiz-pulsuz, belirli bir süre “gözleme” yardimi ile elde edilir. Bu sekilde elde edilen ask saf degildir. Çesitli randevularla kristallestirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.

* Fiziki özellikleri: Pembe renkli kristallerden olusur. Kalpte yerlesir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. Ilk resmi tanimi Adem ile Havva tarafindan yapilmis, sonra insanlar tarafindan gelistirilmistir.

* Kimyasal özellikleri: Kaba sözlerden alinir. Formülü hemen degisir. Aslinda ask dayanikli bir madde degildir. Parasizlik, sefillik, yalancilikla “geçimsiz” bir ilaçtir.

* Saflik muayenesi: Askin ne ölçüde “saf” oldugunu anlamak için ihanet, aldatma, matrak geçmeyle ne ölçüde dayanikli oldugu anlasilir.

* Miktar tayini: Ask enjekte edilmis ve hassas tartilmis bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararasi ölçülere göre en az Romeo-Juliet, Türk ölçülerine göre Leyla Mecnun askina esittir.

* Önerilen doz: Nisan ve nikahta az dozlarla alinmalidir. Ask çesitli biçimlerde görülebilir. Bilim aski, sanat aski, doga aski gibi..

* Hastaligin belirtileri: Kalp çarpintisi. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiginden baskasini görememe seklinde özel bir körlük. Mantik kaybi. Uykusuzluk, istahsizlik, terleme..

* Kullanisi: Kalbi hizlandirmak için, alçak dozda. Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neselendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alinmazsa kiside kompleks yaratir.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda güldürücü etkisi vardir.

* Ilacin reklam slogani: Karanfilim ez beni, çift kanatli tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz ben…

Bir önceki yazımız olan Aşkınızı dile getirin başlıklı makalemizde şımartma sex ve bakışlar ile aşkınızı dile getirin cinsel konular hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Saf aşkın reçetesi