Ana Sayfa > abiye modasi > Pınar Akşam 2014 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Koleksiyonu

Pınar Akşam 2014 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Koleksiyonu

Akşam Yıldızının parlayan ismi Pınar Akşam; tasarımları ve mütevazılıği çok konuşulan, takip edilen kıyafetleri ile abiye tesettür modasına yön verenlerden birisidir. Muhafazakâr kesimin ve İzmir ’lilerin dikkatini çeken, aynı zamanda siyaset ve iş dünyasını ardından sürükleyen bir takipçi kesimi var. Moda aşkıyla büyümüş olan modacının kıyafetlerinde ilk akla gelen pul payet işlemelerinin detaylarının adeta tasarımcıya has bir imza olduğunu söyleyebiliriz.

Kendine has abiye elbise yorumlama şekli, özgün ve kişiye özel kıyafetler tasarlaması ile abiye tesettür giyimin de yeni fikirler bizlere veriyor. Şık giyinmek hakkına sahip olduğunuzu unutmamalı ve özellikli görünmenin bir ayrıcalık olduğunu belirtmeliyim. Eğer bir tasarımcının gardrobunu tercih ederseniz sizden başka hiç kimsenin farklı giyinmediğini göreceksiniz. Pınar Akşam yeni koleksiyonda çarpıcı modeller ile karşımızda; elbise, etek ve tulumları ile yeni sezona göz kırpıyor. Çalıkuşu romanından esinlenerek aynı adla yayınlanan Çalıkuşu dizisinin gözde elbisesi Pınar Akşam markasıyla yeniden tasarlanarak koleksiyona girmiş. Fiyonk elbise, verev etek, balık etek, diva,  denizkızı, bahar dalı elbise, gibi koleksiyonda değişik isimlerde modellerle tanışmak mümkün görünüyor.

Çalıkuşu elbise koleksiyonu ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak..

Bu kadar abiye seçeneği sunduğumuz günleri mutlaka değerlendirebilmenizi temenni ediyorum. Değerli tasarımcıların koleksiyonlarına gidiyor olduğumuz yolculuklarda umut ediyorum ki kendinize hitap edeceğini düşündüğünüz güzel bir elbise ile buluşur, özel günleri çok ama çok şık geçirirsiniz. Payetlerin tadı Pınar Akşam abiyelerinde gizli..

Pınar Akşam Çalıkuşu Koleksiyonu Abiyeleri 2014

Bir önceki yazımız olan Kübra Tekin Tunik Modelleri 2013 2014 başlıklı makalemizde kübra tekin, kübra tekin tunik modelleri 2014 ve tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Pınar Akşam 2014 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Koleksiyonu