Ana Sayfa > araba > Partikül Temizleme Makinası Erc Makina 750

Partikül Temizleme Makinası Erc Makina 750

Partikül Temizleme Makinası Erc Makina 750
Ürünümüz özellikle dizel araçlarda bulunan tıkanmış dizel partikul filtre, katalitik konvertör’ün ilaçlı sıcak su ile temizlenmesi amacıyla tasarlanmıştır.
Sıcak ve soğuk olmak üzere iki kademeden oluşur. 3000 Watt’lık bir rezinstansla su haznesinde 20 dakikada 85 santigrat dereceye çıkartılan suyun içerisinde yeteri kadar ilaç katılır.Bir motor yardımıyla emilen ilaçlı sıcak su borulardan ve partikul içinden geçirilir ve aynı zamanda partikul filtreye su debisi kadar çarpma işlemi uygulanır.Partikul filtreden çıkan ilaçlı su süzgeçten geçerek tekrar sıcak su haznesine ulaşır.Bu işlem temizlik bitene kadar devam eder.
Temizleme işlemi bittikten sonra durulamak maksadıyla şehir şebekesinden makinaya bağlı olan su aynı yollardan geçerek soğuk su haznesine boşalır ve haznenin tahliye kısmından makina dışına atılır.Bu işlemlerin devamında partikul filtre içinde bulunan mikro gözeneklerin kurutulması için have üreten bir kompresörle kurutma işlemi makina üzerinde gerçekleşir.
Makinanın üst kısmında bulunan partikul filtre tutucusu pinomatik bir sistemle yapılmış olup ayak pedalı yardımıyla partikul filtreyi tam olarak kavrayacak şekilde tasarlanmıştır.
Daha Fazla Bilgi İçin
(0216) 450 37 24
web sitemiz: http://www.partikultemizlememakinasi.com/
facebook sayfamız: https://www.facebook.com/ERCMAKINA?fref=ts
youtube kanalımız: https://www.youtube.com/user/ERCMAKINA
sahibinden.com ilanımız : http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-sanayi-endustri-makineleri-eksozt-partikul-temizleme-makinasi-158666560/detay?searchResultsViewPreference=fct

Bir önceki yazımız olan Terli (Honda S2000 vs Scirocco ) başlıklı makalemizde honda s2000 ve scirocco hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Partikül Temizleme Makinası Erc Makina 750