Ana Sayfa > Sohbet > Parti Zamani

Parti Zamani


parti zamanı izle, parti zamanı full izle, parti zamanı filmini izle, parti zamanı filmi izle, parti zamanı filmi, parti zamanı türkçe izle, parti zamanı türkçe dublaj, fun size izle, fun size full izle, fun size filmini izle, fun size türkçe izle, fun size türkçe dublaj
Imdb: 4.9
Yapım: 2012 ABD
Gösterim: 25 Ekim 2012 (Almanya)
Türü: Komedi
Yönetmeni: Josh Schwartz
Süresi: 86 dakika
Diğer Adı: Fun Size

Filmin Özeti:

Film Hakkında: Ukala alaycı bir kişilikte son sınıf öğrencisi olan Fun Size ve ailesinden uzaklaşmak için koleje giderek ailesinden uzaklaşmak isteyen Wren ile arasında geçen ve yaşadıkları gençlik komedisini anlatmaktadır. Fakat bütün bunlar yaşanmadan önce Wren’in annesi Joy, Wren’e Cadılar Bayramı gecesi küçük kardeşine bakması için ısrar etmiştir. Aslında buradaki asıl amaç Joy’un genç erkek arkadaşı ile birlikte büyük partiye gitmektir. Wren’in bir parti daveti ile ilgilenirken dikkati dağılacaktır ve Albert kostümlü çocuklar denizinin içinde kaybolacaktır. Albert’in kayıp olduğunu annesi anlamadan ümitsizce arayan Wren en iyi arkadaşı olan şımarık April, tartışma takımının yardımcı kaptanı olan Peng ve onun en yakın arkadaşı Wren’e aşık olan Roosevelt’ten yardım edecektir. Bu alışılmadık dörtlü Alberti bulmak için bütün gece sürecek olan ve yollarının her adımda acımasız kararkterlerle kesiştiği bir maceraya girişirler.

TEK PART ( TÜRKÇE DUBLAJ )

Bir önceki yazımız olan Yeşil Elma Diyeti başlıklı makalemizde bayanlarla sohbet, chat ve cinsel sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Parti Zamani