Ana Sayfa > araba > Ordu Mobese Trafik Kazaları

Ordu Mobese Trafik Kazaları

Ordu ’da bazı trafik kazaları ve ilginç görüntüler, MOBESE kameralarınca kaydedildi
MOBESE kameralarının kaydettiği görüntüde, Düzmahalle ’de yaya geçidini kullanmayan bir kişi, yolun kenarında bulunan yön tabelasına kafasını çarparak yere düşüyor.Yine Atatürk Bulvarı ’nda, Ordu sahiline geçilen yaya geçidinden vatandaşlar kendilerine yanan kırmızı ışığa aldırış etmeden yolun karşısına geçerken, aynı saniyelerde yaya geçidinin bulunduğu yerde olan sokak köpekleri, yaya ya yeşil yandıktan sonra yolun karşısına geçiyor.
Bir diğer trafik kaza ise Köprübaşı mevkisinde meydana geliyor. İki arkadaş yolun kenarında sohbet ederken, bir araç geri geri gelirken, iki arkadaşa çarpıyor.Ordu İl Emniyet Müdürlüğü ’ne ait MOBESE kameraları şehrin birçok yerindeki meydana gelen trafik kazalarını kaydederken, ilginç bir görüntüde belediye kavşağında meydana geliyor. Motor sürücüsü kavşaktan hızlı bir şekilde geçerek, sola dönüş yapmak yerine direk sahile iniyor.

Bir önceki yazımız olan Erkunt Nimet 70M & Tümosan 5285 başlıklı makalemizde Araba Videoları ve tumosan hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Ordu Mobese Trafik Kazaları