Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbette Sevgi ve Aşkla Sohbet Etmek

Mobil Sohbette Sevgi ve Aşkla Sohbet Etmek

Sevgi tüm hayatı paylaşmaktır.Mobil sohbet odalarında edilen muhabbetli sevgi ellerin kanayıncaya kadar gülü dikeniyle avuçlamaktır.

Mobil Sohbet odalarındaki sevgi kalbe,aşk gönle hitap eder.Sevgi kalbe bağlı dünyalıktır. Muhabbet ve Aşk maneviyata bağlı gönül işidir.Onun için insan mobil sohbet ile girdiği mobil sohbet odalarına sevgiyle kalpte yaşatır.Yaratıcımız Allah ise sadece gönlümüze misafir olur.Allah dünyayı insan için,insan kendisi için yaratmıştır.O nedenle de insan insanın kalbine,Allah insanın gönlüne girer.

Mobil sohbet odaları insanın kalbine nasıl bir sevgi verir de yeşerir diyeceksiniz?degilmi.Kalbi sevgi tedavi eder,gönlü aşk.içimizdeki solmayan tek çiçek sevgidir.O da kalpte sevgiyle yetişir.Sevgisiz kalp,çorak tarlaya benzer.Ne ekin verir ne yeşillenir.Sohbet mobil sohbet odalarında insanların kalbine sevgi ekersek,bu bizim fidan büyür ağaç olur.Bu dünyada ne sevgisiz,nede aşksız yaşanır.Onun için yara sevgiyle sarılmadan ,yürek sevgiyle sarılıp ısıtılmadan tedavi olmaz.Sevgi akılla aşk ise gönülle yaşanır.O yüzden akılsız yürek,yüreksiz akıl bir hiçtir.

Allah:Akıl sevgi aşk üçgenindeki muhabbette saklıdır.Muhabbetten kastım,ilim irfandır.Bunlara sahip olmayana ne sevgi nede aşk gerekir.Aşka gönül,sevgiye kalp gerekir.Onun için kalbe güven,aşka rıza gerekir.

Mobil sohbet odalarında tabi ki aşk sevgi sohbet muhabbet bir bütünlük olarak hakim kılar.Ama unutmayalım ki yine bizler kalp ve aklımızla yüreğimizle ifade ederiz kendimizi.Sevgi Mobil Sohbet odalarında vardır.Sevgi güven verip,güven duymaktır.Aşk fırtınalı denize açılmaktır.Sevgi tüm insanı duygu ve düşüncelerle bezenip,hislerle donanmış olmaktır.Sevgi mobil sohbet odalarında tıpkı bir aşk gibi,hayata değer verip,acılara katlanıp,sabretmesini bilmektir.Muhabbet ile aşk birleşirken ateşler içinde yandığını hissettiğinde gönül közüne katlanıp yanan ateşi küllendirmektir.

Mobil Sohbette bulunmak pozitif duygu ve düşünceye sahip olmaktır.Sürekli hoş vakit geçirip sohbeti güzel olmaktır.Aşk Hakk-a yakın olmaktır.

Mobil sohbet odalarında bulunan sevgide,Sen,Ben,O,yoktur.Biz vardır.Bizde birlik,birlikte teklik,teklikte sadece bir tek ALLAH vardır.Allah-tan dolayı da herkesi,herşeyi sevmek,Hak-tır. Hak-tan dolayı sevip,sevilmek en güzel bahtiyatlıktır.

Mobil Sohbet anlatılmaz yaşanır diyoruz.Mobil sohbet sevdiğine yakın olmak sevmediğine uzak.Mobil sohbet odalarında sevdiğine ulaşmak için ateşlerde yanmaktır.Yanmadan önce insan olup yaşamak mobil sohbetin güzelliklerini görebilmek için,Sevgi Aşk Muhabbet sohbet tüm hayatı paylaşmaktır diyoruz.Gönül gözünle görüp,hissetmektir diyoruz.

Bir önceki yazımız olan İSTANBUL MOBİL SOHBET SİTESİ 2019 başlıklı makalemizde chat, İstanbul sohbet ve kameralı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Mobil Sohbette Sevgi ve Aşkla Sohbet Etmek