Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbetin Maneviyatı

Mobil Sohbetin Maneviyatı

Mobil sohbet odaları acılarımıza katlanmamıza yanımızda olarak cesaretimizi artırır.Yaşama sevincimizi çoğaltır.Mobil sohbet hayatın engebeli yollarına,göğüs germemize yardımcı olur.Mobil sohbet odalarının her aklın,bir başka akıl sahibiyle bir oyunu,kurulu bir tuzağı olduğunu bilir.Çünkü hayat böyle bir zemin üzerine kurulu,sürekli akıp giden bir zaman saatidir O yüzden mobil sohbet siteleri mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına giriş yapanlara şunu öğretir.”Her düşüşten bir ders alıp,tecrübe edinerek ayağa kalkıp,kaldığınız yerden yeniden hayata başlayıp yürüyüp gitmemiz gerektiğini söyler”

Mobil sohbet odalarında sohbet ederken en büyük amacı olan mobil sohbet,şunu söyler öğretir bize.Biz bu hayatın bize gösterdiği zorlu derslerinden,önümüzde yaşayacağımız zamanı daha doğru bir zeminde kullanıp,daha doğru bir istikamette giden bir yolun yolcusu olabilmemiz için,aklımızın erdiğince,edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda daha doğru plan ve projeler yapıp yaşamaya devam etmemizi vurgular.

Bir gün çok sevdiğim demişti-ki mobil sohbet odalarına mobil sohbet ile girince,ayağımıza taş değip,diken batmadan giden yol,bize birşey kazandırsa da bizde kalıcı bir izi olmaz.Bize ders verip tecrübe kazandırmaz.Onun için sen sen ol demişti,yılgınlık göstermeyip yaşadığımız hayatın doğrularını artırıp,yolumuza daha sağlıklı bir şekilde devam edebilmemiz için akıl ve yüreğimizin sesine daima kulak verip cesaret göstermesini öğrenmelisin demişti.

Mobil sohbet odalarında bazen öyle güzel insanlarla tanışır ve severiz ki,yol göstericimiz olur.Mobil sohbet odaları bize insanlarla tanışmayı sağlarken,hayattan da ders almayı sağlar.Ve mobil sohbet odaları azı akıl çoğu cesaret üzerine kuruludur.

Ağaçlar bile var olup yaşayıp nesillerinin devamını sağlarken tarihin geçmişinden gelen mobil sohbet odaları biz insanlar olarak neden akıl ve irademizi kullanıp neslimizin devamını sürdürmeyelim?Öyle degil mi.

Mobil sohbet odalarında öyle güzel dostlar vardır-ki,karanlıkta parlayan bir yıldız gibi,dar günümüzde önümüzü aydınlatıp,acımızı yüreğinde hissedip,bize umut etmesini bilen,biz ağladığımızda bizimle ağlayıp,güldüğümüzde bizimle gülen insanlar vardır. Yeter ki biz görelim mobil sohbetin güzelliklerini maneviyatları ile bizlere verdiği huzuru.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbette Sevgi ve Aşkla Sohbet Etmek başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Mobil Sohbetin Maneviyatı