Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbet Odalarının Harikaları

Mobil Sohbet Odalarının Harikaları

Mobil sohbet odaları bir nehir misalidir,bu mobil sohbet odalarından akıp giden sular bir daha geri dönmüyor.Her geçen gün mobil sohbet odaları gibi ellerimiz kayıp gitmesin diye kenetlenmişiz.

Mobil sohbet odaları bir durağan değildir.Halden hale girer hep sohbet odaları.Bazen sohbet odalarıyla durgun bir deniz gibi sakin,bazen kasırga gibi şiddetli.Bazen çağlayanlar gibi mobil sohbet odaları berrak ve akışkan.Bazen baharda açan güller gibi alımlı ve hoş kokuludur mobil sohbet odalarındaki şaheserlik. Hayat berekettir,bizde bereketin çocuklarıyız.

Mobil Sohbet odalarından bahsetmişken insandan yola çıkarak yaşam,dostluk,toplum,evren,kültür,zaman mutluluk bilgi hatta ölüm tanımlamalarının kökeninde “Mobil Sohbet odaları”vardır.

islamsa sevgi Allah ve peygamberimizi sevmekle başlar.Biliriz-ki sevgi mobil sohbet odalarında ALLAH-ın insana verdiği en büyük sevmek lütuftur.Çünkü mobil sohbet odalarında okumayı seven,çalışmayı da severek,ve sevgiyi vermeyi de ancak mobil sohbet odalarındaki sohbetimizi severek yapabiliriz.Mobil sohbet odalarında sevginin büyümesi ve gelişmesi için,zirvede yoğunlaşabilmesi için kendimizi de sevdiklerimize sevmek kolaylaştırır hayatımızı.

Mobil ile mobil sohbet odalarında iki gönül bir olunca yeni bir şey yaratılır.Mobil sohbet odalarındaki sevgi gerçek ise bütün herkesi kendine esir alır.Mobil sohbet odaları sanatsal bir oluşumdur.Su gibidir mobil sohbet odaları susuzluğu giderir.

Unutmayalım ki mobil sohbet odalarındaki gerçek sevgide son yoktur,sonsuzluk vardır.Gerçek sevgide vazgeçiş yoktur.Sevmek aynı zamanda birşey beklememektir.Beklentilerin son bulduğu mobil sohbet odalarının bir durağıdır.Sohbet odalarında sevmek gücenmemektir,ve gücenmemeyi öğrenmektir.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odaları başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Mobil Sohbet Odalarının Harikaları