Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbet Etmenin Verdiği Sahip Olma Duyguları

Mobil Sohbet Etmenin Verdiği Sahip Olma Duyguları

Mobil sohbet odalarının bize verdiği duygu faktörleri nelerdir?biraz bundan bahsedelim.Mobil sohbet odalarına girdiğimizde sohbet ederken yerli ve yabancı ülkelerden gelen insanlara,şunu vurgular.ilgi duymayı,mobil sohbet odalarını tanımayı,anlamayı,doğrulamayı,ve mobil sohbet odalarını hissettiğimizde sevinç ve mutluluk duyup sevmeyi öğreterek doğurmayı insanlar arasında bunu pekiştirmeyi.

Mobil sohbet odaları bir soyuttur,sevme eylemidir,yaratıcı bir etkinliktir.Mobil sohbet odaları,canlıdır,hareketlidir,ilgi çekicidir,ve bu canlılıkları yüzlerine yansıdığı için güzeldir.Mobil sohbet ve mobil sohbet odaları ikisi de,birbirine sahip olamadıklarından,enerjilerini”olmaya”yani vermeye ve odalarını canlandırmaya yöneltmişlerdir.

Mobil sohbet odalarının yoğunluğu,duyulan yakınlık ile milletimiz ve dünyamızla doğru orantıdadır. Mobil sohbet odalarının temel ihtiyacı sevgiye,saygıya sevmeye dayandığını söylemek yanlış olmaz.Ama bu sevginin bir ihtiyaç olduğunu göstermez.ihtiyaçlarımız sevginin karşılama gereksiniminden kaynaklanmaktadır.

Daha da açıklayıcı olursak,sevgi duygusunu oluşturan ve sevdiğimizi hissetmemizi sağlayan sevgi kavramını mobil sohbet odaları için sohbet odalarında edilen sohbet ve muhabbetten kaynaklanan hissedilen yakınlıktır diye tanımlayabiliriz.

Sevgi aranmakla bulunmaz ama hissedilir.Mobil sohbet odalarında öyle bir sevgi vardır ki,Yolda giderken bir çiçek kokusu duyarsınız ve sevgi ile o çiçeği koklarsınız.Ya da sevdiğiniz çok özlediğiniz hasretle beklediğiniz birine sarıldığınız da,mobil sohbet ile mobil sohbet odaları insanlar da yaklaşma isteği uyandırır.

Mobil sohbet odalarının geçmişindeki bugünkü tarihine yoğun hisleriyle baktığımda,binlerce hikaye görüyorum.Aşkı sevgiyi saygıyı hepimiz farklı yaşadık.”Milena-ya hayatımda en çok seni seviyorum ama bu gerçek değil sanırım,sen bir bıçaksın bende durmadan içimi deşiyorum o bıçakla dersem gerçek sevgiyi anlatmış olurum sanırım”diyen Kafka 3 yılda sadece,3 kere gördüğü Milena-ya binlerce sarı kağıt yazdı ve en derinindekileri mektuplarında yaşattı.

Mobil sohbet odalarını anlatmak,ellerinle yaptığın yemeklerde,annenin yaptığı yemeklerin lezzetini yaratmaya çabalamak gibi.Anlatması zor tadıldığında hissedilen birşey…

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odalarının Bizlere Gösterdiği Değerler Nelerdir başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Mobil Sohbet Etmenin Verdiği Sahip Olma Duyguları