Ana Sayfa > Mobil Sohbet > MOBİL SOHBET ARAÇLARI 2019

MOBİL SOHBET ARAÇLARI 2019

Sevgili dostlarımız değerli arkadaşlarımız bu yazımızda Mobil sohbet araçları hakkında yazımı sizlerle paylaşacağım.

Mobil sohbet araçları denilince akla sizinde bildiğiniz gibi Mobil cep telefonlarından girilen sohbet edilen uygulamaları ifade etmektedir.

Mobil Sohbet araçları şunlardır. Facebook, Whatssap, İnstagram, Wiber,Tango,Skype,Messenger,snapchat gibi bir çok uygulamalar vardır Bu uygulamaları kullanmak isteyen herkesin tek yapması gerek bu uygulamaları cep telefonlarına Google Player aracılığı ile indirebilirler. Çoğu insanların cep telefonunda bu uygulamalar yüklü olmakla birlikte insanlar buralarda sevdikleriyle arkadaşlarıyla çevresindeki ailesiyle dostlarıyla sohbet edip hem görüntülü hem sesli hemde yazışarak sohbetlerini yapmaktadır.Hemde bunu İnternet sayesinde ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.

Facebook dediğimiz uygulama sizinde bildiğiniz gibi insanların sanal dışındaki real ve sosyal çevresindeki ailesi akrabası arkadaş ve dost çevresinin içinde bulunduğu tüm yakın dostlarının ekli olduğu bir uygulamadır.Bu uygulamada kişilerin ne yaptığı ve gittiğini neler yapmaktan hoşlanıp hoşlanmadığını yaptığı paylaşımlardan anlaşılmaktadır.Bazı insanlar bu uygulamayı cep telefonuna indirip sevdiklerini ve yakin çevresindeki dostlarını ekleyip o arkadaşlarının fotoğraflarına bakabilir yaptığı paylaşımları yapılan yorumları görebilir hatta yapılan paylaşımları beğenip altına yorumlarını da ekleyebilir ve o paylaşımları kendi sayfanızda bile paylaşabilirsiniz.Ayrıca Facebook ta eklediğiniz arkadaşlarınızı dostlarınızla ailenizle ve sevdiklerinizle buradan hem mesajlaşarak hem Messenger sayesinde kameralı sesli ve ücretsiz bir şekilde sohbet edilir. Facebookta sevdiklerinizin fotoğraflarını da ne zaman hangi saatte yüklediğini de görebilme şansınızda var.

Teknoloji çok geliştiğinden dolayı insanlar bu teknolojiden İnternet sayesinde faydalanmaktadır.Eskiden bu uygulamaların hiçbiri yoktu hatta son model cep telefonları, bilgisayarlar,tabletler,İnternet yoktu ve insanlar daha farklı yollardan birbirlerine ulaşıp haberleşiyorlardı. Zaman geçtikçe teknolojide ilerleyip gelişme gösterdi ve herkesin ellerinde cep telefonları bilgisayarlar,tabletler ve İnternet kullanımını öğrenip bu cihazların başından saatlerce kalkamaz olduk.Ve sohbetlerimizi buralardan devam ettirdik.

Bir önceki yazımız olan ARSUZ MOBİL SOHBET 2019 başlıklı makalemizde Arsuz sohbet, chat ve kameralı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – MOBİL SOHBET ARAÇLARI 2019