Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet odaları,Sesli mobil sohbet odaları işitsel (fonetik)-görüntülü mobil sohbet odaları görsel (plastik)-ve yazılı sohbet odaları ise dramatik (ritmik)müzik odalarıyla üç geniş kollarda türkiyemize elini uzatmıştır

.Mobil sohbet odaları ve müzik odaları işitsel bir platformdur.söze sese biçim verir.Mimari ev yaşantıları ile görsellik taşıyan ortamlarımız,resimli konuşmalarımız karşılıklı hat görselidir,insanları görmeye biçim verir.Sohbet etmek,muhabbet ile gülmek eğlenmek,radyoda müzik dinleyip dans etmek ise ritmik harekete biçim verir.

Eski kültürlerden akıp gelen bu güzel mobil sohbet anlayışı bugün irc-yi bırakarak mobil sohbet siteleri”Zsohbet.net “adresi gibi bugünün farkıyla geleceğimize değişmiş bulunuyor.Mobil sohbet odaları faydalılık fikrini öne almakla birlikte sohbet odalarına ince bir zevk taşıyan metafizik tarzıyla değerlendiriyor.

Hemen hemen her mobil sohbet odaları,ilgilendiği konu,tarihî içindeki yaklaşım sohbet görüşü,bilim edebi muhabbetiyle doğrudan ilişki içindedir.Mobil sohbet odalarının tarihî birbiri içinden çıkmış,bilinen tabirle söyleyecek olursak bir nokta iken,çoğalmış bilgi alanları ve sohbet kültür dalları ile doludur.

Sosyal odaları ile sosyalleşme ortamı sağlayan mobil,sohbet benzerliğinin,birlikteliğinin bütünü olan,bilinen ve kabul edilen bir gerçektir.Bu bakımdan mobil sohbet odaları tarihine,sohbet farkıyla olmazsa olmazın kaçınılmazdır.Ve mobil sohbet odaları için”Temel olmadan çatı kurulmaz”sözü ile birlestirdiğinde mobil sohbet odalarını ifade etmiş olur.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Mobil Sohbet