Ana Sayfa > Mobil Sohbet > MobiL SohBeT

MobiL SohBeT

Mobil ve mobil cihazlar ile mobil cihazların buluşma yeri,mobil cihazların internet sitelerine kolaylıklar sağlayarak,evde,işte,çalıştığımız yerlerde,dışarda,içerde nerede olursak olalım,bizlerle bir bütün oluşturmasını sağlamasıdır..

Evet mobil sohbet Türkiyemizde,Yurtdışı ülkelerimizde,%90 coğalarak,mesafelerce uzak insanların,mobil sohbetle bir çatı altında toplamayı başarmışlardır.Binlerce farklı ülkelerden sayamayacağımız,bir çok yerden,Almanya,Fransa,Hollanda,Azerbaycan,Belçika,Kıbrıs,ve aklınıza nereleri gelirse,ve daha birçok ülkelerimizi bunu dilden dile aktarıp,Türkiyede Amasya,Niğde,Konya,Elazığ,Malatya,Rize,Van,Muş,hepimizi din,dil,ırk,ayırt etmeden bizleri bir arada toplayıp,arkadaşlıklarımızı,dostluklarımızı,genişletmemizi,çevremizde birden fazla insanlarla tanışma hakkına sahip olmamızı sağlamasıdır.

Burada sözü edilen sohbet,dışarıdan bakıldığında herhangi bir sohbetten farklı gözükmesede anlatıldığında önemli olan içindeki özellikleri taşımasıdır.Bu özelliklerin en başta geleni,yapılan sohbetin gayesidir.Sohbetten gaye bahsettiğimiz,güzel ahlâk,ve edep yolunda mesafe kat etmek,felsefe sohbeti yaparak birçok konularda tanıştığımız farklı arkadaşlarımızla o konu üzerinde tartışma yapmak,bilgilerimizi tazelemek,ulaşılan bilgilerle doğru yanlısı benimsemek ve daha birçok konular vs.

Sohbet siteleri kullanıcılarına arka planda bilmediğimiz o kadar çok düşen görevler vardır ki,maddi ve manevi emek harcayacak,hoş bir sohbet ortamı sağlamak,online radyosu sağlarayak yeni tanıştığımız kişilerle beraber radyo dinlemek,birbirinize istek şarkılar yapabilme,herkezin dinlemesini sağlayabilme,sohbet sitelerinde bunları ücretsiz hale getirebilme,bizlere hiçbir karşılık beklemeden,ortamı germeden,seviyeli iletişimler kurabilmelerini,insanları mağdur etmeden aynı çatı altında dostlukları sağlayabilmeleridir..

Bir önceki yazımız olan MOBİL SOHBET’İN KALBİ başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – MobiL SohBeT